Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що не так з ринком землі

1. Фахового обговорення земельної реформи немає. Маленькі росточки здорового глузду потонули у лементі емоційних закликів і образ.

2. Юлія Тимошенко воскресла із забуття і стрімко повертає від Зеленського свій "заблудший" електорат. Думаю, її легендарний спіч про те, що після продажу землі зникнуть продукти, зараз обговорюють на всіх лавочках країни.

3. Влада не знає, що робити і тупо слідує за обставинами.Спочатку депутат Слуги Сольський подає законопроект, у якому в одні руки можна продати не більше 200 тис га. А потім генєралісімус заявляє, що не допустить цього і зменшує наділи у 20 разів. Ви ж закон подавали, ви ж із чогось виходили, коли пропонували початкову цифру 200 тис га! Так скажіть, як можна було помилитися в розрахунках у 20 разів?? І який, все-таки розмір обгрунтований: той, що ви подали зразу, чи той, що Бубочка пообіцяв на камери?

4. Немає чіткого бачення, для кого цей закон. Для людей, які хочуть продавати паї дорожче, чи для бізнесу, який хоче скупити дешевше? В результаті, незадоволені і ті й інші.

5. Інформаційна політика на підтримку закону провалена. ВІд влади по ефірам ходять випадкові люди. Вони путаються у елементарних питаннях про земельну реформу і не можуть відповісти, скільки гектарів все ж пропонують давати в одні руки. Опоненти з досвідом публічної риторики просто розмазують їх по екрану.

Закон про ринок землі мав стати для Зеленського таким же діамантом у короні, як Безвіз для Порошенка. Ніхто не зміг, а я прийшов і зробив! Але ніт, закон про ринок землі не просто не став досягненням Зеленського, а перетворюється на його найбільший провал. Весь цей бедлам навколо закону демонструє слабкість влади. Інтелектуальну немічність. Неможливість не просто збирати голоси, а навіть контролювати свою монофракцію.

Все виглядає так, що в цьому році закон не проголосують. А в наступному буде вже зовсім інший рейтинг, думки про вибори і Україна ще на 5 років пропишеться у компанії Куби, Венесуели, КНДР і Білорусі.

Сергей Марченко

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments