Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

РЕЙТИНГ ЗЕЛЕНСЬКОГО ВИРІС З 53% ДО 62%

Ужоз! Що сі робе!

Я зараз не буду про якість самих досліджень соціологічної обригаловики "Рейтинг", яка виводила Йулю на 2 місце на президентських виборах і яка прогнозувала "Слугам біомаси" 50% на парламентських виборах, а ЄС неподолання 5%.

Я зараз про більш очевидні маніпуляції.

Справа в тому, що соціологічна ригаловка "Рейтинг" ніколи не давала цифру рейтингу Зелі рівну 53%. Останній рейтинг Зелі, виміряний цією агенцією становив 66%. Це було в кінці жовтня, і тоді він називався "рівень довіри", що можна вважати рейтингом.

А от уже в кінці листопада вони чомусь не вимірювали рівень довіри, а замість цього порівнювали Зелю і Пороха - і 53% біомаси сказало, що Зеля більш ефективний від Пороха.

Уловлюєте різницю "більш ефективний від Пороха" і "довіра"? Тобто, утирки, які до того маніпулювали цифрами, зараз маніпулюють ще й поняттями.
Не кажучи вже й про те, що свої "опитування" вони проводили зазвичай після 20 числа, а тут раптом провели після того, як Зеля повернувся з Порижу з "перемогою", що ситуативно напевне сприяло тому, що якась частина опитуваних могли сказати, що Зеля робить щось добре, бо ж вчора (в буквальному сенсі) про це трубів телевізор.

І нарешті опитування "Рейтингу" в грудні видає третій зріз вимірювання: "рівень задоволенності роботою президента 62%" - який з натяжкою близький до "рівня довіри", але геть не схожий на "ефективніший за Порошенко".

Тобто. Навіть якщо згодитись на порівняння чисел "рівня довіри" (жовтень) і "рівня задоволеності" (грудень), то ми отримаємо падіння рейтингу Зеленського з 66% до 62%, а не ріст з 53% до 62%, про який розказує соціологічна ригаловка "Рейтинг" і який дві доби розносять "Засоби Масової Істерії", що звично не схильні до аналізу першоджерел.

Це маніпулятивне лайно. І, наскільки я розумію, ним нас будуть годувати так само як румунів годували "рейтингами" Чаушеску.

Mason Lemberg

Tags: Зелёная моча
Subscribe

 • "Комукс" тепер замість паляниці можна використовувать

  Anna Kachurivska: Сьогодні випадково натрапила на коментарі щодо пробного ЗНО з математики... офігіла... І такі люди розказують про складність…

 • Ун итальяно веро

  "Итальянец разоблачил миф о прививках в Европе". Зовут итальянца Андрей Медведев. Сразу видно - издревле латинянин. Возможно, прямой потомок Юлия…

 • Предупредить-то надо

  видео на ютуб Кстати, немногочисленные россияне, лишённые имперского мышления (Ахеджакова, например), создали петицию против военного вторжения…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments