Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

РЕЙТИНГ ЗЕЛЕНСЬКОГО ВИРІС З 53% ДО 62%

Ужоз! Що сі робе!

Я зараз не буду про якість самих досліджень соціологічної обригаловики "Рейтинг", яка виводила Йулю на 2 місце на президентських виборах і яка прогнозувала "Слугам біомаси" 50% на парламентських виборах, а ЄС неподолання 5%.

Я зараз про більш очевидні маніпуляції.

Справа в тому, що соціологічна ригаловка "Рейтинг" ніколи не давала цифру рейтингу Зелі рівну 53%. Останній рейтинг Зелі, виміряний цією агенцією становив 66%. Це було в кінці жовтня, і тоді він називався "рівень довіри", що можна вважати рейтингом.

А от уже в кінці листопада вони чомусь не вимірювали рівень довіри, а замість цього порівнювали Зелю і Пороха - і 53% біомаси сказало, що Зеля більш ефективний від Пороха.

Уловлюєте різницю "більш ефективний від Пороха" і "довіра"? Тобто, утирки, які до того маніпулювали цифрами, зараз маніпулюють ще й поняттями.
Не кажучи вже й про те, що свої "опитування" вони проводили зазвичай після 20 числа, а тут раптом провели після того, як Зеля повернувся з Порижу з "перемогою", що ситуативно напевне сприяло тому, що якась частина опитуваних могли сказати, що Зеля робить щось добре, бо ж вчора (в буквальному сенсі) про це трубів телевізор.

І нарешті опитування "Рейтингу" в грудні видає третій зріз вимірювання: "рівень задоволенності роботою президента 62%" - який з натяжкою близький до "рівня довіри", але геть не схожий на "ефективніший за Порошенко".

Тобто. Навіть якщо згодитись на порівняння чисел "рівня довіри" (жовтень) і "рівня задоволеності" (грудень), то ми отримаємо падіння рейтингу Зеленського з 66% до 62%, а не ріст з 53% до 62%, про який розказує соціологічна ригаловка "Рейтинг" і який дві доби розносять "Засоби Масової Істерії", що звично не схильні до аналізу першоджерел.

Це маніпулятивне лайно. І, наскільки я розумію, ним нас будуть годувати так само як румунів годували "рейтингами" Чаушеску.

Mason Lemberg

Tags: Зелёная моча
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments