Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Узурпацію влади тимчасово зупиненоКолега з комітету місцевого самоврядування, наш Максим Саврасов повідомив феєричну новину: комітет розглянув запропоновані Зеленським зміни до Конституції в сфері децентралізації і .... не підтримав їх. Ріалі, вже навіть слуги розуміють, що підсовують їм з ОП з вимогою голосувати в турборежимі. І не хочуть брати на себе відповідальність за відверто безграмотні закони. А дані зміни до Конституції несуть загрозу унітарності країни і європейській моделі децентралізації.

Також цього тижня КС визнав таким, що не відповідає Конституції законопроект Зе про одноосібне призначення керівництва ДБР і НАБУ. Венеціанська комісія розкритикувала закон про "реформування" Верховного Суду. НАБА і САП - зміни до КК про "недоторканість", венеціанська комісія вважає, що введені зміни до регламенту звужують повноваження нардепів на здійснення ними своїх обов’язків і представницької функціі.

Ірина Геращенко

Tags: Хорошие новости
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments