Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

10 мільярдів евро під водою

Американський Сенат щойно підтримав законопроект, яким затверджується оборонний бюджет США на 2020 рік (NDAA). Також ним впроваджуються обов’язкові санкції щодо компаній та осіб, які прокладають труби на будівництві Північного потоку 2 або допомагають це робити.

За законопроект проголосували 86 сенаторів, 8 проголосували проти. Минулого тижня аналогічний законопроект підтримала нижня палата Конгресу США – Палата представників. Там документ підтримали 377 голосами проти 48.

Законопроект набирає сили після підписання його Президентом Трампом. Очікується, що це відбудеться протягом кількох днів.

Після цього компанії, задіяні на будівництві Північного потоку 2, муситимуть згорнути роботи протягом найближчого часу або опиняться під санкціями США.Дякую нашим друзям в Україні і за кордоном за підтримку на цьому шляху. Також дякую команді Vadym Glamazdin, Oleksandr Kharchenko, Aliona Osmolovska, Vitalii Shcherbenko, які три роки допомогали цій події статися).

Ще один важливий крок зроблено. Працюємо далі.

Андрій Коболєв

Tags: Путлер, Хорошие новости
Subscribe

 • Аааааааааааааа!!!

 • Єбантропи

  Журналіст-розслідувач з “Bellingcat” Хрісто Грозев: «Особлива подяка полковнику ГРУ, який обрав секретне питання для свого паролю «дівоче прізвище…

 • Роковини

  (c) Fill Feaouill

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments