Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Суми мої Суми, лихо мені з вами

30 Листопада, 2016: Міськрада затвердила логотип Сум.

Сумською міською радою проведено конкурс на розробку логотипу міста. За результатами конкурсу, перемогу одержав проект, за який проголосували на сайті СМР, всього лише 138 користувачів. Сьогодні депутати міської ради із третьої спроби затвердили логотип міста. Ним стала робота автора з Івано-Франківщини Владислава Михайліва «Місто як квітка», яку в народі охрестили «лапті» або «тапки» за схожість із цим видом взуття.2 Грудня, 2016: Сумчани просять скасувати ганебний логотип Сум, проголосований міськрадою.

"Його вигляд та офіційне використання, не тільки не виконає передбаченої йому мети у розвитку стратегії міста, а ще і погрішить позиціонування та привабливість Сум, як для мешканців, так і для гостей міста. Цей логотип, не є і ніколи не стане символом Сум."14 Грудня, 2019: У Сумах презентували бренд і логотип міста.

Розробила його РА «Шоколад». На розробку витратили півмільйона бюджетних гривень.

Tags: Ой всё!
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments