Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Авакова и Рябошапку у відставкуЦе не влада, це пародія, це карго-культ на владу.

Вчора керівник держави разом з міністром МВС взяли на себе роль суддей і ще не обвинуваченим, ще не затриманим людям винесли вирок.
На підставі чого: на підставі маніпулятивних здогадок про загальне хвилювання групи, грубого притягнення фактів за вуха і футболок з принтами.

Мало того... для об'єктивності і неупередженості вони не придумали нічого кращого ніж передати справу на розгляд в Печерський суд судді Вовку. Портнов був зайнятий і не зміг?

Сьогодні справа тріщить по швах. Тільки з прочитаного мною (а я заглядував у стрічку новин хвилин 15):
- Дугарь, в той момент коли вона згідно версії слідства нібито фотографувала камери в Києві, перебувала закордоном про що є відмітки в закордонному паспорті, а в момент злочину - у військовій частині в зоні АТО, про що є документ з військової частини.
- Кузьменко, яка нібито підкладала бомбу, має алібі на момент злочину..
- Антоненко в момент убивства був у гостях, у нього є купа свідків. І він взагалі не схожий на мужчину з відео. Зокрема фотки з його профілю за день до злочину і день після нього наочно показують, що борода в Антоненко дуже відрізняється від бороди того, хто вчиняв злочин. Відрізняється він також статурою. Враховуючи факапи з принтами і інші, виглядає так що це взагалі ліва людина.Я розумію мотиви керівництва держави показати людям кіно про злочинців і як вони викривають злочини. Це необхідна річ в контексті обсирів на всіх фронтах, від економіки і соціальної сфери і закінчуючи зовнішньою політикою і русскім міром, що став ближче.

Але вчора, бажаючи нагодувати плебс видовищами замість хліба, зробивши те, що роблять слідчі фальсифікуючи гучні злочини з метою отримання медальок, керівництво держави відкрило скриньку пандори. Звинувативши в злочинах не простих людей. А тих, хто бився за Україну. Звинувативши військових і волонтерів на основі фальсифікованих доказів (судячи з вищеописаного), а той час коли сепарів і терористів ви відпускаєте.

І я вже не кажу про те, що справжні злочинці, після такого відео, зачистять всі ниточки і вже точно уникнуть покарання.

Хотіли нагодувати ватний плебс видовищами, а відкрили скриньку пандори, яку закрити вони будуть вже не в силах.

Mason Lemberg

Судді бачать, що справа не просто шита білими нитками, а взагалі нічим не шита і розвалюється на очах. Тому підозрюваним по важким статтям дають лише домашній арешт.Tags: Зелёная моча, Фейл
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 55 comments