Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Авакова и Рябошапку у відставкуЦе не влада, це пародія, це карго-культ на владу.

Вчора керівник держави разом з міністром МВС взяли на себе роль суддей і ще не обвинуваченим, ще не затриманим людям винесли вирок.
На підставі чого: на підставі маніпулятивних здогадок про загальне хвилювання групи, грубого притягнення фактів за вуха і футболок з принтами.

Мало того... для об'єктивності і неупередженості вони не придумали нічого кращого ніж передати справу на розгляд в Печерський суд судді Вовку. Портнов був зайнятий і не зміг?

Сьогодні справа тріщить по швах. Тільки з прочитаного мною (а я заглядував у стрічку новин хвилин 15):
- Дугарь, в той момент коли вона згідно версії слідства нібито фотографувала камери в Києві, перебувала закордоном про що є відмітки в закордонному паспорті, а в момент злочину - у військовій частині в зоні АТО, про що є документ з військової частини.
- Кузьменко, яка нібито підкладала бомбу, має алібі на момент злочину..
- Антоненко в момент убивства був у гостях, у нього є купа свідків. І він взагалі не схожий на мужчину з відео. Зокрема фотки з його профілю за день до злочину і день після нього наочно показують, що борода в Антоненко дуже відрізняється від бороди того, хто вчиняв злочин. Відрізняється він також статурою. Враховуючи факапи з принтами і інші, виглядає так що це взагалі ліва людина.Я розумію мотиви керівництва держави показати людям кіно про злочинців і як вони викривають злочини. Це необхідна річ в контексті обсирів на всіх фронтах, від економіки і соціальної сфери і закінчуючи зовнішньою політикою і русскім міром, що став ближче.

Але вчора, бажаючи нагодувати плебс видовищами замість хліба, зробивши те, що роблять слідчі фальсифікуючи гучні злочини з метою отримання медальок, керівництво держави відкрило скриньку пандори. Звинувативши в злочинах не простих людей. А тих, хто бився за Україну. Звинувативши військових і волонтерів на основі фальсифікованих доказів (судячи з вищеописаного), а той час коли сепарів і терористів ви відпускаєте.

І я вже не кажу про те, що справжні злочинці, після такого відео, зачистять всі ниточки і вже точно уникнуть покарання.

Хотіли нагодувати ватний плебс видовищами, а відкрили скриньку пандори, яку закрити вони будуть вже не в силах.

Mason Lemberg

Судді бачать, що справа не просто шита білими нитками, а взагалі нічим не шита і розвалюється на очах. Тому підозрюваним по важким статтям дають лише домашній арешт.Tags: Зелёная моча, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 55 comments

Recent Posts from This Journal