Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Суркіси, Приватбанк, 1 млрд грн16 грудня в понеділок о 10:00 відбудеться суд у справі Суркісів. Вони вже отримали мільярд наших гривень з Привату і зараз намагаються закріпити це в Верховному суді. Позитивне рішення на користь Суркісів запустить ланцюгову реакцію й інших друзів Коломойського. І вони витягнуть ще мільярди наших грошей. Це частина великої битви незалежної України та її громадян проти Коломойського та його партнерів.

Суркіси намагаються довести, що вони не пов'язані з Коломойським, хоча до націоналізації Акцент-Банк Суркісів був розгорнутий на потужностях Привату, і Суркіси спільно з Коломойським володіють телеканалами ТЕТ та 1+1. Зв'язок очевидний, але для судді Вовка з ОАСК це не аргумент. Є підозри, що не аргумент це і для Верховного суду.

Тому ми просимо вас приєднатися до нас о 10:00 під Верховним судом. Як показала практика, судді нас бояться. А значить, що саме ми з вами повинні вирішувати майбутнє нашої країни, а не натовп продажних суддів.

Спасибі за вашу підтримку та до зустрічі під судом. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8.
Ваша партія.

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment