Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Суркіси, Приватбанк, 1 млрд грн16 грудня в понеділок о 10:00 відбудеться суд у справі Суркісів. Вони вже отримали мільярд наших гривень з Привату і зараз намагаються закріпити це в Верховному суді. Позитивне рішення на користь Суркісів запустить ланцюгову реакцію й інших друзів Коломойського. І вони витягнуть ще мільярди наших грошей. Це частина великої битви незалежної України та її громадян проти Коломойського та його партнерів.

Суркіси намагаються довести, що вони не пов'язані з Коломойським, хоча до націоналізації Акцент-Банк Суркісів був розгорнутий на потужностях Привату, і Суркіси спільно з Коломойським володіють телеканалами ТЕТ та 1+1. Зв'язок очевидний, але для судді Вовка з ОАСК це не аргумент. Є підозри, що не аргумент це і для Верховного суду.

Тому ми просимо вас приєднатися до нас о 10:00 під Верховним судом. Як показала практика, судді нас бояться. А значить, що саме ми з вами повинні вирішувати майбутнє нашої країни, а не натовп продажних суддів.

Спасибі за вашу підтримку та до зустрічі під судом. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8.
Ваша партія.

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment