Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ітогі подвєдьом

1. Новина номер раз - американці перекидають в Східну Европу 20 000 солдатів. Всього в навчаннях в 2020 році приймуть участь 37 000 вояків. Хто розуміє технологічність арміїї США і нелінійність співвідношення живої сили і технічного забезпечення до ефективності, то зрозуміє, що це дуже потужне угруповування.

2. РФ планує наймасштабніші навчання "Кавказ 2020", яке дозволить перекинути гігантські сили ближче до західного кордону рассєї.

3. Путін вийшов з Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни. "Четвертая Женевская конвенция о защите гражданского населения в военное время была принята в 1949 году. Документ направлен на защиту людей во время международных военных конфликтов". Тобто за все, що буде відбуватись з цивільними, відповідальності російські герої нести не будуть.

4. Україна географічно знаходиться між країнами НАТО і РФ. І ніхто не хоче вести війну на своїй території. Краще в мальовничий місцевості з працьовитими парубками та красивим дівчатами.

Сергій Вишневський, інструктор з виживання.
Тренінг "Виживання цивільних осіб в умовах бойових дій" відбудеться 15 грудня у Києві. Не дай бог, але можливо що це буде ваша найкраща інвестиція у майбутнє.

Tags: Без рубрики
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 28 comments