Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Усталый мухожук

"Людина посередині. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом".Журналіст, який брав інтерв'ю у президента, стверджує, що за 8 місяців, які він не бачив Зеленського, той змінився: "Він постарів і змінився набагато більше, ніж можна було очікувати за 8 місяців. Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм".

"Я живу тут, - сказав він, коли ми сиділи в президентських палатах, озираючись на позолоту і солідні меблі, - як у фортеці, від якої я просто хочу втекти", - згадав він слова Зеленського.

У виданні стверджують, що один з найближчих помічників Зеленського Сергій Шефір також розділяє час на "до" і "після" призначення в ОП. "Це було інше життя", - каже Шефір про минуле.

Помічник президента Андрій Єрмак щодо імпічменту Трампа сказав Time 4 грудня: "Чесно кажучи, ми втомилися від цих обговорень... Весь час, поки ви говорили про це, у нас були люди, які вмирали на війні на сході".

Крім того, журналіст згадав, що під час інтерв'ю у Зеленського запитали, чи довіряє він Путіну? Він відповів: "Я нікому не довіряю".

Навіть серед союзників, за словами Зеленського, "ніхто не може мати ніякого довіри. У кожного просто є свої інтереси".

Дмитрий Чекалкин: Год назад я настоятельно рекомендовал всем нашим общим знакомым с Зеленским отправить ему смс, в котором было бы всего лишь два слова: "Дуду Топаз". Дуду Топаз (настящее имя Давид Гольденберг) - мегапопулярный израильский комик (собиравший в свое время рекордные залы и имевший запредельные рейтинги - 51%), сделал в начале нулевых опрометчивый шаг, связавшись со скандальным израильским политиком и погубив таким образом свою телекарьеру. В итоге последние три года своей жизни Дуду провёл между психиатрической больницей и тюремной камерой. С третьей попытки повесился на шланге в душевой кабине израильской тюрьмы Ницан в августе 2009.Tags: Зеленский, Ой всё!
Subscribe
promo skysheep 12:10, yesterday 72
Buy for 1 010 tokens
Сейчас в США бушует 4-я волна ковида, и более 90% всех случаев составляет новый вариант Дельта. В разных штатах разный уровень вакцинации. Это дает возможность наглядно сравнить, как вакцинация влияет на смертность. Для начала отсчета возьмем декабрь 2020, до начала вакцинации. Смертность от…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 46 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →