Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про звільнення Труби

Багато питають: що, там вашого Трубу зняли? Може тепер по Марченко піде нормальне слідство і відпустять?

Відповідь: хрін там плавав. Його зняли, бо так засрати службу такого інноваційного, нового, незалежного органу слідства майже неможливо. А Труба зміг.

З аналогу американського ДБР зробити тупо політичний цирк, де садять по команді, а закривають справи по телефону з ОП.

Звісно, компромат був, записи з кабінету були. Він закривав усі справи, про які говорили з ОП. Значить, вигідний владі, чому ж його прибирати? А тому що ініціативний і тупий. На всіх брифінгах постійно не міг вивчити що таке підозра і хто такий підозрюваний чи злочинець, якого суд таким визнав.

Його змінили, тому що його ж ініціатива давала свободу лізти куди не треба. Потрібно потім було ще й дзвонити з ОП щоб закрити справи проти Коломойського чи інших друзів ОП. Навіщо постійно дзвонити, якщо він і сам має знати - нєфіг лізти до того і того. А Труба ліз. І мали на нього компромат не тільки в ОП, тому і злили.

А поставлять точно без ініціативи і зі списком в голові, кого можна, а кого ніт. З прямими командами кого валити і рити компромат. З повною відданістю справі і партії. І з головним критерієм страху - так просто як Трубу ми тебе не відпустимо.

Вперед, до зелених звершень.

Сергій Місюра

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments