Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Охтирське Медове збирає блогерів

У середу, 4 грудня, запрошуємо блогерів на приємне спілкування та дегустацію медових вин "Патронат".Як, ви досі не чули про Охтирське медове вино? Це на 100% український продукт, зроблений по старовинним рецептам - зокрема ми не варимо нашу медівку, що дозволяє зберегти всі корисні речовини меду. В наше вино не додають ні цукру, ні спирту, ні консервантів типу двоокису сірки SO2 і подібних, чим часто грішать заводи-виробники виноградних вин. Тільки очищена вода, екологічно чистий мед, лимони та спеціальні дріжджі. Плюс ще плодово-ягідні соки для окремих видів вин. І отриманий результат з першого келиху викликає оте саме "прицмокування" :)Блогерів приймає винний бар Vinsanto, м.Київ, вул. Пушкінська, 20. Окрім вина на вас чекають смаколики, подарунки та ваші друзі-блогери, з якими ви вже давно не спілкувались в затишній атмосфері.
Дата/час проведення дегустації - 4 грудня, з 19:00 по 21:00, малий зал закладу.
Кількість місць обмежена розміром залу, тому просимо вас попередньо зареєструватись за цим посиланням. Перші 15 блогерів отримають запрошення на e-mail.

Будемо раді вас бачити :)

Tags: Блогеры
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments