Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Люди — це актив «Демократичної Сокири»

Вона так тихо з’явилась у нашому житті — так собі непомітно ходила на акціі, запропонувала свою допомогу із прибиранням офісу. І лише завдяки їй уже другий рік у нас так чисто і ладно і не дай господь, хто пройте по митому — можна відгребти, бо її працю цінить кожна людина у штабі, і нахабні на мітингах вожді стають тихенькими і ходять на цирлах у її присутності.

Її звуть Наталія. Вона працює у нашому офісі, прибираючи його. І одного разу вона омовилась, що чогось не пройшов щомісячний донат. Донат. Нам. Не пройшов.

Тоді вона принесла на свої гроші різних миючих засобів. І ця історія нами переповідалася один одному зі сльозами на очах. Тому що… ну тому ще це незвично. І незвичайно. І ми чомусь тільки тоді зрозуміли, що те, що ми робимо, комусь справді потрібно. І що немає таких слів, які можуть описати глибину нашої вдячності вам, Наталья Скачкова (Natalya Skachkova).

Отже з цього самого дня починаємо писати про історіі знайомства з людьми, які поруч з нами. Які мерзнуть на акціях, інвестують гроші і час у нашу роботу. І першою, звичайно, буде історія Наталки.

"Як би дивно це не звучало, але партія розпочалась для мене із портрета Джона Сноу. Це була перша акція «Безсмертний Вовк» з циклу «а давайте потролимо вату на 9 травня», та проходила вона в Запоріжжі. Через рік подібні портрети з’явилися в Києві. Я порівняла фото та зрозуміла, що організатори — це одні й ті самі люди. Погуглила, підписалась, потім потрапила на установчі збори партії з жартами та волинкою. Але згодом «замануха», тобто танці, маски та тролінг закінчилась, і винирнули дуже серйозні речі — ПнВК, легалізація грального бізнесу, проституції, продаж землі. Медична марихуана — адже троє моїх онкохворих родичів померли страждаючи. І тут зайві будь-які пояснення. Єдина партія, яка обіцяє взятись за медканабіс – та, на чиїй сторінці ви зараз читаєте цей пост. Плюс проукраїнська позиція. Крапка.

Щомісячний донат — це така собі інвестиція у відстоювання моїх інтересів».

З того часу, як «Демократична Сокира» знайшла Наталку (або навпаки) пройшло два роки. Наш офіс досі сяє чистотою завдяки Наталці, і жодна акція не відбулась без присутності Наталки. Ми знаємо, що не вистачило б і тисячі постів, аби описати, як ми її любимо. Може, хтось здивується цьому посту, але нам байдуже. Ми хочемо про це поговорити.

Люди – це актив «Демократичної Сокири». Це те, без чого ми просто перестанемо існувати. Не без лідерів. Не без експертів. Без вас. Без тих, хто донатить. Без тих, хто репостить. Без тих, хто приходить на акції. Без тих, хто допомагає. І без тих, хто інколи пише нам: «Дякую за роботу».

А ми дякуємо вам.

Ваша Партія

P.S. Ми хочемо розповісти більше ваших історій знайомства з нами. Якщо ви не проти, поставте + в коментарях і ми прийдемо по вас;)

Донат: https://donate.sokyra.party/

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment