Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ми дуже хочемо, щоб ви із максимальною серйозністю сприйняли цей текст

Завтра ми йдемо підтримувати героя війни з Росією, бойового генерала Дмитра Марченка. Він несправедливо запроторений у СІЗО та чекає розгляду своєї апеляції. Його справа – повністю вигадана та сфальсифікована.

І ми, і ви знаєте імена винних. Частина з них – суддя Білоцерківець і керівник ДБР Труба ось, на картинці, по обидва боки від Феміди.Ми активно включилися у цю історію і, як ви знаєте, методично знищуємо залишки репутації усіх винних, перетворюючи їхнє життя на пекло. Але це й близько не перемога. Наша перемога – це для початку відсторонення цих самих винних, а далі зняття всіх обвинувачень з Марченка. Згодом ми вже добряче подумаємо, як остаточно покарати цих грішників.

А поки нам потрібні ви – ваші руки, ноги та голоси. Нам потрібно зробити справу Марченко максимально публічною, щоб про неї знали десятки мільйонів українців. Щоб це їх обурювало, щоб змушувало діяти. І тиск на суд – не найгірше рішення.

У четвер, 28 листопада, ми будемо підтримувати Дмитра Марченка у двох містах – Києві та Харкові.

Київ – Київський апеляційний суд, Солом’янська, 2а, 12:00

Харків – намет «Все для перемоги», майдан Свободи, 11:00

Бери з собою прапор України та друзів.

Відправимо негідників у пекло!

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment