Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про Трубу і Майдан

Ситуація така: розслідуванням справ, пов’язаних з загибеллю Небесної сотні, займалася окрема група слідчих у спеціально створенному підрозділі в Генпрокуратурі. Але тепер… Цитуємо: “У зв’язку із закінченням строку повноважень досудового розслідування органами прокуратури 114 проваджень щодо злочинів, пов’язаних з масовими протестами у 2013-2014 рр., будуть скеровані до органів досудового розслідування".”

Що це означає?

Що справи Майдану будуть передані тому саме панові Трубі, якого ми дуже щиро та ніжно любимо. Який дуже чутливий до прохань Офісу президента, але ще чутливіший до прохань “журналіста та правозахисника” Андрія Портнова.Ви можете уявити, що це буде. Втім, Труба вже сам пообіцяв, що справи будуть, фактично, заморожені – адже в його відомстві просто немає відповідного підрозділу.

Для того, щоб справи можна було продовжити, на жаль, є лише один варіант – передати їх до ДБР разом із людьми, що їх вели в ГПУ, працюючи над ними ці роки.

Зробити це може Рада. Для цього їй слід змінити законопроект про ДБР, №2166, прийнявши відповідну правку №318 – що вона мала зробити до 20 листопада, коли спливав термін повноважень досудового розслідування прокуратури. Але Рада не поспішає.

Адвокат родин загиблих Евгения Закревская, вичерпавши інші способи вплинути на те, що відбувається, оголосила голодування з вимогами якнайшвидше прийняти відповідний законопроект, та не передавати справи в ДБР до того, як буде можливість передати їх разом зі слідчими.

Демократична Сокира палко любить ДБР, пана Трубу і його куратора, пана Портнова. Так палко, як тільки може любити сокира. Ми не маємо жодних ілюзій щодо цих панів, їхнього ставлення до Майдану, України та правосуддя.

У зв’язку з цим ми оголошуємо про підтримку Євгенії, правозахисних та суспільних організацій, що виступили проти зливу справ Майдану. Закликаємо народних депутатів невідкладно забезпечити чесне завершення розслідування найбільш резонансного масового вбивства в історії України.

Відпочити, хлопці, ще встигнете. Тут би встигнути попрацювати.

Співзасновник "Демократичної Сокири" Victor TregubovTags: ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments