Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Майкл Блумберг тепер вже офіційно став кандидатом в президенти США

Що цікаво:

1. Дональд Трамп постійно хизувався своїм багатством і його бренд базувався на "він багатий, а отже ні від кого не залежить", "він багатий, добився успіху в бізнесі, буде мати успіх і в управлінні країною", "він багатий, пряме втілення американської мрії і дасть і нам таку можливість.".

В Трампа порядка 2-3 мільярдів. В Блумберга - 58.

2. Трамп з Нью Йорку і часто хизувався, що він найбільший забудовник в Нью Йорку.

Блумберг не лише з Нью Йорку, а і був мером Нью Йорку ТРИ строки і часто кепкував з Трампа, як насправді дрібного підприємця, що розтринькує таткові гроші, який лише примазуюється до дійсно великих бізнесменів міста. "Розказати вам хто такий Трамп? Я вам розкажу, але ви будеме сміятися." Сам Блумберг зі звичайної сім*ї, на відміну від Трампа, який отримав потужний старт від багато татка.

3. Блумберг повна протилежність до марксистів Сандерса і Воррен. Він починав як демократ, власне як і Трамп, який в свій час був демократом і дружив з Клінтонами. Але будучи капіталістом, Блумберг став республіканцем і мером Нью Йорка він обирався від Республіканської партії. Його платформа дуже про-ринкова і економічно консервативна. Низькі податки, мале регулювання, і т.д. Пізніше, розчарувавшись в Республіканцях, які помалу перетворюються в партію релігії і анти-науки, Блумберг знову почав підтримувати більше демократів, але його платформа більш республіканська, ніж в деяких республіканців.

З того, що я бачу (спеціально не вивчав, але поки таке враження), Брумберг набагато більше республіканець ніж Трамп. На відміну від Трампа, який не зовсім за вільний ринок (жага до обмеження вільної торгівлі, загравання з диктаторами типу Росії чи Кореї, поривання керування економікою в ручному режимі через тиск на конкретні підприємства типу Амазону чи Апл), Блумберг класичний вільнориночник, хоч і йде від демократів. Ще більше ненавидить податки і обіцяє зрізати їх ще більше.

Я вже мовчу про дипломи з Джона Хопкінса і Гарварду і дуже великі вливання в філантропію (на відміну від Трампа, який, як виявилося, давав дуже мало), купа нагород і інші заслуги, про які Трамп може лише мріяти.

Плюс, він став мером відразу після 9/11 і заробив собі репутацію великого патріота. Американці, і особливо республіканці, це дуже цінують.

Ну і поки чиста безскандальна репутація. А від скандалів США так колошматить останні три роки, що всі втомилися і шукають певного спокою.

Щоправда, Блумберг "за аборти", за захист навколишнього середовища і за важливість науки, і за обмеження циркулювання зброї. Лібертанець, фактично. Ці речі, останнім часом, не дуже по душі традиційний республіканцям. Але все ж велика кількість американців саме за право жінки вирішувати, а також за екологію і науку.

Побачимо, що з цього вийде. Але поки це найсильніший опонент Трампу, оскільки б*є Трампа саме по тих критеріях, якими Трамп найбільше хизувався (я багатий, я успішний, я крутий перець в Нью Йорку, я уріжу податки, і т.п.).

П.С. Не факт, однак, що пройде первинні вибори від Демократичної партії. Занадто республіканський, навіть лібертаріанський.

Vasyl Taras

До речі, якщо Блумберг переможе, то це буде перший президент-єврей за всю історію США. Неймовірно, але факт - у цьому питанні Україна випередила багатьох :)

Tags: Интересное, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments

Recent Posts from This Journal