Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Бєня должен Роману?

Команда Зеленського оскандалилася з «плівками Труби». Підкину дровець.

В телеграм-каналі «Трубу прорвало» мене зацікавив пасаж щодо Миколаївських нафтопродуктів. Там начебто голова патронатної служби ДБР – такий собі пан Удовиченко - «наїжджає» на слідчих, що пішли проти інтересів Коломойського: «Вы что там охр*нели? Передайте этому пи*арасу, что его уволят! Вы даже себе не понимаете во что вы влезли!».

Далі Удовиченко начебто пояснює керівнику ДБР Трубі, що не лізти в цю справу просив «Андрій», якому «звонил лично Беня». «Быстро, на х*й, закрывайте это дело бл*дское. Я зашлю ему (Богдану) постанову. Потом скажу, что это Роман все решил. И еще Беня будет должен Роману», - таку цитату Удовиченка подає телеграм-канал «Трубу прорвало».

Я намагалася розібратися, що це все означає? Залізла в інтернет, проаналізувала відкриті джерела і виявилося, що це не важко зібрати пазли в одну картинку. І все свідчить про те, що телеграм-канал «Трубу прорвало» - не фейк.

Перше, що я з‘ясувала: тільки Коломойський зараз імпортує нафтопродукти через морські порти України, а конкуренти – стоять. Зокрема, це стосується перевалки нафтопродуктів в Миколаївському порту, яка зупинилася, бо потужностей Ігоря Валерійовича там немає.А діяльність конкурентів повністю зупинена, бо в кінці травня в Миколаївському порту було арештовано їх нафтопродуктів на 7 млн. доларів. І до цього часу вони під арештом. Але це ще не все. Після арешту нафтопродуктів «Софт оіл» був викрадений директор цієї фірми. Як потім з’ясувалося, Кирила Суворова утримували під охороною податківці на… туристичній базі під Дніпром без будь-яких офіційних санкцій. Йому вдалося втекти і він розповів, що його тримали, бо вимагали «переписати» фірму, на якій «висить» нафтопродуктів на 7 млн. доларів, на нового власника…Яким боком в цій історії ДБР? А ось яким: я знайшла в Єдиному реєстрі судових рішень, що «Софт оіл» через суд зобов’язало ДБР порушити справу щодо викрадення і шантажу директора. Саме цю справу і обговорює Удовиченко з Трубою, як ту, що треба закрити і виставити рахунок «Бєні», який особисто дзвонив Богдану і вимагав цього. «Бєня будєт должен Роману».Весело? Як на мене - страшно!

Це саме той «безпрєдєл», про який українці за п’ять років після Майдану призабули настільки, що думають: такого не буває. А тут тільки півроку влади «нових облич» і монопольне становище в бізнесі стало можливо досягнути одним дзвінком Коломойського в Офіс Президента, після чого на повну потужність включається репресивна машина: що потрібно – арештовується, кого потрібно – викрадають, які потрібно справи – закриваються, і на виході у Коломойського - 100% контроль над цілою галуззю - імпортом нафтопродуктів (навіть ціни не треба демпінгувати).

Добре, що поки що… без трупів. Поки що… Але знаючи схильність Ігоря Валерійовича до стилю Тарантіно, нас ще чекають ефектні сцени зі «жмуриками» типу Курочкіна.

Тому я з нетерпінням чекаю, коли з’явиться аудіо запис вище згаданого епізоду, щоб проаналізувати детальніше. Але вже зараз я схиляюся до того, що цей «викид» – не фейк. Адже, насправді, зараз Коломойський вже монополізував імпорт нафтопродуктів через морські порти.

Тетяна Чорновол

Tags: Коломойский, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Квартальный сговор

  О, уже в фейсбуке пошли заявления, что у ОККО и WOG картельный сговор, у них цены всегда завышены, и правильно Зеля их нагнул, барыг! Интересно,…

 • Отлично получилось в коммунизм

  А помните, каким было второе основное свойство товаров в СССР, помимо их отсутствия? Правильно - низкое качество. Потому что чаще всего это…

 • НАЗОВИ ХОТЬ ГОРШКОМ...

  Александр Осташко: Если я вам ещё не говорил, я тут в Америке работаю гидом. Это смешная работа, потому что она позволяет рассказывать людям…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments