Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не зупиняйтесь

Ми у ДемСокирі не любимо тягнути кота за хвіст чи говорити "давайте після свят". Ми вміємо діяти та одразу включатись в роботу.

Буквально два тижні тому ми відкрили перший закордоний клуб прихильників "Демократичної Сокири" у Берліні. А вже завтра ми робимо в Берліні першу акцію, що стосується української проблеми.

Ця проблема - Голодомор, а точніше небажання визнавати його геноцидом. Річ у тім, що Auswärtiges Amt (це німецьке МЗС) нещодавно вирішило порадити Петиційному комітету Бундестагу не визнавати Голодомор геноцидом українського народу.

Але, шановні німецькі політики, так не буде. Ми з цим не згодні. Не згодні тисячі українців, які підписували петицію та ділились нею з друзями. Не згодна Франція, США, Бельгія, Португалія та ще десятки країн по всьому світу.

Ми категорично закликаємо всіх українців Берліну прийти завтра, 23 листопада, у день пам'яті жертв Голодомору, під Auswärtiges Amt. Там пройде виставка робіт, які покажуть вам, що голод був штучним та спрямованим супроти українського народу. У 1932-1933 роках радянська система знищила 3,9 мільйони українців, і ми прагнемо, щоб злочинці мали своє заслужене місце в історії.Субота, 23 листопада, 12:00.
Werderscher Markt 1, 10117 Berlin, Deutschland

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments