Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не зупиняйтесь

Ми у ДемСокирі не любимо тягнути кота за хвіст чи говорити "давайте після свят". Ми вміємо діяти та одразу включатись в роботу.

Буквально два тижні тому ми відкрили перший закордоний клуб прихильників "Демократичної Сокири" у Берліні. А вже завтра ми робимо в Берліні першу акцію, що стосується української проблеми.

Ця проблема - Голодомор, а точніше небажання визнавати його геноцидом. Річ у тім, що Auswärtiges Amt (це німецьке МЗС) нещодавно вирішило порадити Петиційному комітету Бундестагу не визнавати Голодомор геноцидом українського народу.

Але, шановні німецькі політики, так не буде. Ми з цим не згодні. Не згодні тисячі українців, які підписували петицію та ділились нею з друзями. Не згодна Франція, США, Бельгія, Португалія та ще десятки країн по всьому світу.

Ми категорично закликаємо всіх українців Берліну прийти завтра, 23 листопада, у день пам'яті жертв Голодомору, під Auswärtiges Amt. Там пройде виставка робіт, які покажуть вам, що голод був штучним та спрямованим супроти українського народу. У 1932-1933 роках радянська система знищила 3,9 мільйони українців, і ми прагнемо, щоб злочинці мали своє заслужене місце в історії.Субота, 23 листопада, 12:00.
Werderscher Markt 1, 10117 Berlin, Deutschland

Tags: ДемСокира
Subscribe

 • В нашої родини поповнення!

  Ми ростемо! І ні, це не про сантиметри, а про цілих два нових осередки. Щоправда, один із них ми мали відкрити ще минулого року, але коронавірус…

 • Хітяра :)

  видео на ютуб

 • Февраль: набрать камней и плакать

  9 февраля - в курортной Алуште вводится подача воды по графику, 5 часом утром и вечером. Причем, оккупационный "мэр" города Галина Огнева в ФБ пишет…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments