Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

МВФ висунув "Слугам" жорстку умову щодо Коломойського

МВФ зажадав від Верховної Ради ухвалити закон, який заборонить повернення банків колишнім власникам. У Парламенту є час до 20 грудня, інакше кредит не дадуть. У такий спосіб МВФ намагається отримати гарантії, що олігарху Ігорю Коломойському не буде повернений ПриватБанк.

За його даними, у кулуарах влади обговорюється проєкт закону, який проходив узгодження в МВФ. Зокрема, одна із запропонованих ідей передбачає, що за оскарження дій влади суди мають враховувати, чи ухвалені ці рішення з урахуванням "громадського інтересу".

Інформацію про те, що Коломойському законодавчо заборонять повернути ПриватБанк, підтвердили джерела в НБУ та уряді, передає "Економічна правда". За словами співрозмовника в НБУ, це частина домовленостей з МВФ, і відповідні ініціативи вже готуються. "Про деталі, як і в які закони будуть вноситися зміни, джерело не повідомило", – сказано в повідомленні. Співрозмовник видання в Кабміні також підтвердив інформацію про підготовку такої законодавчої ініціативи, але теж без конкретики.

Tags: Зеленский, Коломойский, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments

Recent Posts from This Journal