Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В Сибирь! В теплушках!

Лдиниряві - вони ж реально йопнуті. Вже третій день на повному серйозі обговорюють "таємний, підступний, фошоздський" начебто український "план депортации народа Донбасса". Про нього верещать навіть обидва гауляйтери - і Пушилін і той другий, геть сірий.

Поясню: маладиє ріспублєкі тіпа отримали якийсь інсайд з владних кабінетів України, згідно з яким "народ Донбасса" будуть масово виселяти, причому окрім ерефії - в західні області України.

Нормально? :) Але ж вірять, гута би їх зморила, вірять! І пофіг, що навіть на перший поверхневий погляд реальність, достовірність такого плану - на рівні "Протоколів сіонських мудрунів", "Стратегії знищення людства через ГМО" та "Концепції підвищення розумового рівня споживачів znaj.уа та bn24"

Я розумію, що це вкид умисний, з метою, скоріш за все, якось надати важливості й суб’єктності дешевим маріонеткам, поторгуватися, підготувати шляхи зриву Нормандської четвірки. Ну і побічно - підтримати рівень тривожності на окупованій території, страху перед "нєчєлавєчєскімі планамі хунти і залатова мільярда".

Але більш тупої вигадки годі й шукати.

Константин Черкай

Tags: Жесть!, Творчество душевнобольных
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments