Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Жертви не марні, якщо ми тут

Ніщо не марне, якщо країна пам’ятає про свою Свободу та Гідність. Вчора ми це продемонстрували та будемо демонструвати щороку. У цей день ми та ще тисячі українців вийшли на Майдан – місце, де не раз вирішувалась, без перебільшення, доля України. Ми не хочемо розповідати, як і коли – усі все чудово розуміють та знають. Усі там були — ховались від куль та міліцейських кийків, давали гроші та продукти, бились та помирали.Це було в минулому і ми це пам’ятаємо. Тепер давайте трішки поговоримо про майбутнє. Усі ми знаємо, що 9 грудня пан президент поїде на розмову з Путіним, а до 20 грудня має прийняти новий закон про особливий статус або продовжити чинний. 9 грудня і 20 грудня. Дві дати, залежні одна від одної.

«З чим повернеться пан Зеленський з перемовин з Путіним?», - спитав у Майдану співзасновник «Демократичної Сокири» Юрій Гудименко.

«Я не впевнений, що з перемогою України. Скоріше за все, він скаже, як керівник Британії у 38-році, який домовився з Гітлером: я привіз вам мир! Тоді до початку світової війни залишалося менше року. Керівник Британії збрехав. Мир настав тільки після перемоги. Я ніколи не погрожую. Це зайве. Бачить світ і бачить небо, що ми намагаємось вирішити ситуацію мирно. І сьогодні ми також зібрались мирно – вся країна бачить це. І робить різні висновки. Той, хто пам’ятає 2013-й, розуміє, що попереду буря, а пан Зеленський думає, що справа обмежиться лише легким вітерцем. Як ви думаєте, він правий?» - завершив Гудименко.

Ми знаємо, і ви знаєте, що головне для нинішньої влади – це не держава, не родина і не честь. Це влада, гроші та комфортне життя. Ми хочемо сказати: якщо ви, шановна та дорога влада, припуститесь помилки, або зради, ми перетворимо ваше життя на пекло.

Ми позбавимо вас влади. Ми позбавимо вас грошей. Ми позбавимо вас спокою. Ми позбавимо вас дому. Ви будете жити в пеклі, прокидатися в пеклі і засинати в пеклі. Якщо ви плануєте припуститися помилки, краще підіть у відставку. Зараз. Негайно. Нам не потрібні ваші гроші, не потрібні посади, нічого не потрібно. Нам потрібен тризуб над Донецьком, Кримом та Луганськом.

Україна – це не країна, яка звикла лягати під когось. Ми можемо лежати в окопах, лежати в наметах, лежати під кулями чи міліцейськими кийками. Але не під кимось. На жаль, Зеленський не знає такої України.

Україна – це не країна, яка терпить. Україна – це козак Мамай. І він каже: не займай. І не буде тобі лиха. Ми хочемо свободи та гідності, ми хочемо кари для вбивць, ми хочемо миру на умовах України. Точніше, не на умовах, а на умові. Ця умова – це перемога. І вона буде.

9 грудня і 20 грудня. Не потрібно погроз. Нація не погрожує. Потрібно прийти і зробити діло.

Ми пам’ятаємо своїх героїв.

І тоді буде слава Україні.Демократична Сокира

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments