Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Организованная преступная группировкаДе можна подивитися звернення зеленського до правоохоронних органів з закликом розслідувати події зафіксовані на аудіозаписах трубопрорвалогейту і юзікогейку?

Де можна побачити указ зеленського про відсторонення Андрія Богдана і адвоката Єфремова, який тепер працює в АП, на час розслідування подій і обставин, зафіксованих на плівках трубопрорвалогейту?

Де можна подивитися заклик зеленського до народних депутатів власної фракції виключити з фракції (тимчасово хоча б, на час розслідування) осіб, що фігурують на плівках юзікогейту, а також яременка і тіщенка?

Де можна подивитися заклик зеленського подати у відставку щодо труби, ситника, рябошапки та інших силовиків, які фігурують на плівках трубопрорвалогейту?

Питаю, може якийсь відосік записав про нечувану боротьбу з корупційов?
В теслі?
Нє?

Mason Lemberg

Tags: Зеленский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments