Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Организованная преступная группировкаДе можна подивитися звернення зеленського до правоохоронних органів з закликом розслідувати події зафіксовані на аудіозаписах трубопрорвалогейту і юзікогейку?

Де можна побачити указ зеленського про відсторонення Андрія Богдана і адвоката Єфремова, який тепер працює в АП, на час розслідування подій і обставин, зафіксованих на плівках трубопрорвалогейту?

Де можна подивитися заклик зеленського до народних депутатів власної фракції виключити з фракції (тимчасово хоча б, на час розслідування) осіб, що фігурують на плівках юзікогейту, а також яременка і тіщенка?

Де можна подивитися заклик зеленського подати у відставку щодо труби, ситника, рябошапки та інших силовиків, які фігурують на плівках трубопрорвалогейту?

Питаю, може якийсь відосік записав про нечувану боротьбу з корупційов?
В теслі?
Нє?

Mason Lemberg

Tags: Зеленский
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments