Одному з активістів, що на фото, нанесли крайньо тяжке поранення. Незважаючи на вимогу лікарів не зв’язувати його руку серез ризик смерті, поліція продовжувала затримання.

Майже всі люди, яких вивив з політеху один з депутатів Законодавчої ради, були затримані поліцією та доставлені у камери. Деякі активісти хотіли втікти від поліції через каналізацію, але не змогли впоратися зі смородом та умовами - всіх заарештували.
Наразі у політесі залишається близько 100 людей, що підтвердила сьогодні Керрі Лем, голова адміністрації. Це збігається з інформацію активістів.
Лем наголосила, що хоче «миру», але сказала по суті, що всіх заарештують.
Поліція продовжує сафарі. Вночі біля політеху було близько 10000 активістів, що боронили університет від поліції.

Уряд відновив роботу шкіл та дитячих садків, попри загрози газових атак.
Українські медіа розпочали більш-менш висвітлювати процеси, світові - говорять активно. Дивують, правда, деякі «топ» ЗМІ в Україні, які прийнято вважати хедлайнерами головних новин. Як українська/європейська правда, що вважають процеси неактуальними та не важливими для України.
Artur Haritonov
Для страны, пережившей подобное, нам потрясающе пофиг на события в Гонконге; мне кажется, что наше стремление быть услышанными Европой и прикрытыми США, должно измерятся нашим вниманием к людям доброй воли, которые уже месяцы противостоят врагу, более сильному и последовательному, чем Россия, которому их отдали почти без боя и теперь стыдливо прячут лицо за более важными делами. Прямо сейчас 600 студентов Гонконгского политеха заперты в нем и объявлены преступниками. В Гонконг тихо введены китайские войска. Также как в Украине - на одной стороне студенты и молодежь, на другой - бюрократы, полиция и сторонники Единого и Неделимого Китайского мира.
Mihail Skorobogatov
Journal information