Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Боротьба продовжується: як пройшла ніч та почався день у Гонконзі

За інформацію уряду Гонконгу 18 листопада поліція застосувала 1458 газових зарядів, 1391 гумових зарядів, 356 реальних куль, 256 транквілізуючих зарядів тільки 18 листопада. Насправді - значно більше, у тому числі звукову, світлови та хімічну зброї.

Одному з активістів, що на фото, нанесли крайньо тяжке поранення. Незважаючи на вимогу лікарів не зв’язувати його руку серез ризик смерті, поліція продовжувала затримання.Майже всі люди, яких вивив з політеху один з депутатів Законодавчої ради, були затримані поліцією та доставлені у камери. Деякі активісти хотіли втікти від поліції через каналізацію, але не змогли впоратися зі смородом та умовами - всіх заарештували.

Наразі у політесі залишається близько 100 людей, що підтвердила сьогодні Керрі Лем, голова адміністрації. Це збігається з інформацію активістів.

Лем наголосила, що хоче «миру», але сказала по суті, що всіх заарештують.

Поліція продовжує сафарі. Вночі біля політеху було близько 10000 активістів, що боронили університет від поліції.Уряд відновив роботу шкіл та дитячих садків, попри загрози газових атак.

Українські медіа розпочали більш-менш висвітлювати процеси, світові - говорять активно. Дивують, правда, деякі «топ» ЗМІ в Україні, які прийнято вважати хедлайнерами головних новин. Як українська/європейська правда, що вважають процеси неактуальними та не важливими для України.

Artur Haritonov

Для страны, пережившей подобное, нам потрясающе пофиг на события в Гонконге; мне кажется, что наше стремление быть услышанными Европой и прикрытыми США, должно измерятся нашим вниманием к людям доброй воли, которые уже месяцы противостоят врагу, более сильному и последовательному, чем Россия, которому их отдали почти без боя и теперь стыдливо прячут лицо за более важными делами. Прямо сейчас 600 студентов Гонконгского политеха заперты в нем и объявлены преступниками. В Гонконг тихо введены китайские войска. Также как в Украине - на одной стороне студенты и молодежь, на другой - бюрократы, полиция и сторонники Единого и Неделимого Китайского мира.

Mihail Skorobogatov

Tags: !
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments

Recent Posts from This Journal