Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Тепер це справжній Майдан: ситуація у Гонконзі станом на зараз

Багато місцевих активістів пишуть, що поліція перетворила місто на воєнну зону, і частково так і є. Постріли не припиняються фактично і вдень, і вночі.

Поліція влучила в голову 15-річному школяру, який зараз знаходиться у крайнє важкому стані. Відомо, що зараз йде операція.

Понад 100 працівників спецтюрем призначені особливими констабелями гонконгської поліції - для зачищення міста. Також на вулиці почали виходити сотні завезених тітушок, і, наскільки я розумію, - з’явилися навіть «організми» - найнижчі форми тітшок, який випускають з тюрем для атаки на місцевих.

Управління освіти продовжує сходити з глузду: з одного боку воно долучилося до значистки студентів, з іншого - до поставлення в небезпеку немовлят та першачків. Керрі Лем заявила, що якщо початкові школи та садки будуть закриті на часи протестів, уряд потрапить у пастку мітингарів. Тому всі вони продовжують працювати у звичному режимі у крайньо небезпечних місцях, де поліція жбурляє сотні зарядів токсичного газу. Таким чином, маленькі діти - це живий щит для поліції

При цьому, все більше деканів та ректорів просто втікає з Гонконгу, аби не нести в жодну відповідальність.

Газові заряди почали стріляти прямо в квартири. Вікна пробиті, люди травмовані.

Мій добрий друг, відомий продемократичний депутат законодавчої ради 許智峯 Тед, рятував людей від поліції, однак вона напала і на нього. «Хто ти в біса такий? Я ніколи тебе не бачила!», - кричала китайській поліціантка, атакуючи.

Тепер про хороше:

1) Гонконгці створюють самооборону Майдану. На цій фотографії - лучники свободи.2) В одному з торгівельних центрів, пов’язаних з Пекіном, горіла йолка.

3) У центрі міста почала працювати кухня Майдану: велика кількість маленьких ресторанів долучилася до підтримки активістів, а тому там подають рис, овочі, дім сами. Усе як, у Києві.

Гонконгці не збираються здаватися. І їм, як ніколи, треба наша підтримка.

Artur Haritonov

Tags: Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan grudzień 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments