Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вітаю з прийняттям бюджету на 2020 рік!

Це справжній прорив для нашої держави!

Стільки всього буде відбуватися!

Не може ж такого бути, щоб наш чесний Володимир Олександрович, не заклав в бюджеті оте все що наобіцяв за останні півроку.

Дякуємо, Володимире Олександровичу!

======
Зеленський пообіцяв відновити аеропорти у кожному обласному центрі

За найближчі п'ять років країна зміниться кардинально, наша економіка зростатиме по 5-7% на рік, і я запрошую турецький бізнес зростати разом. За цей час ми проінвестуємо в нашу інфраструктуру щонайменше 20 мільярдів доларів, щоб упорядкувати 24 тисячі кілометрів наших доріг, збільшити кількість реально працюючих аеропортів до 15-ти, забезпечити розвиток 5 морських портів, щоб істотно збільшити їхню потужність, потроїти потужність нашого військово-промислового комплексу", - наголосив глава держави.

Зеленський пообіцяв побудувати за рік 100 стадіонів, 100 дитсадків, 100 шкіл і близько 4000 кілометрів доріг

Зеленського пообіцяв збільшити українським спортсменам розмір стипендій

Україна планує будівництво курортів на Чорному морі і у Львівській області. Про це заявив президент Володимир Зеленський на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Идеолог команды Президента Украины Владимира Зеленского Руслан Стефанчук пояснил, что для реализации принципа народного вето можно купить смартфоны пенсионерам, и деньги для этого будут.

Президент Володимир Зеленський розповів про плани зробити з України "країну в смартфоні", коли кожний громадянин за допомогою телефону зможе контролювати владу та її дії. Про це Зеленський повідомив під час виступу на IForum, трансляцію якого вів телеканал "112 Україна".

Президент Володимир Зеленський вважає, що за 3-4 роки в Україні можливо побудувати всі об’єкти, необхідні для проведення Олімпійських ігор.

Гончарук заявив про плани з'єднати Чорне море з Балтійським

Mason Lemberg

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments