Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Повзучий апокаліпсис

Поки дурік роз'їжджає по макдрайвам і мріє про зустріч з хйлом, де заставить хйла виконати його умови, в цей час вбивають армію.

Абсолютно так само, як це робив янек до Майдану.

Рубають бюджети, знищують систему харчування, зупинили всі програми по наданню житла військовим, арештовують і зберігають в неналежних умовах броніки, призначають керівником укроборонпрому надто сумнівну людину, деморалізують армію відступами і знищують людей, які обороняли країну від навали, вбиваючи ініціативу в інших.

Тепер кожен службовець Міноборони буде боятися приймати будь-що для армії. Навіщо це йому, якщо його завтра арештують з заставою 100 мільйонів? Де він візьме такі гроші?

Тепер переслідують і добровольців. Почитайте цей хоррор від Ігоря Лапіна. Відомство, яке очолює завгосп кварталу, питає добровольців, які захищали завгоспа в 2014, чого вони вбили росіянина в трусіках з автоматом. І можна було б посміятися, але кримінальна справа то відкрита, людям тюрма загрожує - за захист своєї землі.

І так, через короткий період часу армії в нас не стане. Не буде ні кому оборонятися, нічим оборонятися.

А потім дурік поїде на переговори і знайде аргументи тиску на хйла. Дооо.

А головне, вони зараз нас свідомо штовхають на хаос, бо терпіти це стає неможливо. Але й хаосом кремль теж скористається.

І що робити... хз...

Mason Lemberg

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments