Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пристебніться, прискорюємося

Події вересня-жовтня вибили з-під Зеленського рейтинг нейтральних розумних людей, які поза політикою, але не поза логікою. Його особистий рейтинг тоді обрушився на 10 відсотків.

На цьому розумні люди в його рейтингу закінчилися. А тупі мають неабияку інерцію. Тому вони вже зрозуміли, що країні пізда, але не зрозуміли, хто в цьому винен.

Це фіаско, братан.Поки ми були під судом, суддя по повному безпрєдєлу намалював Марчелі арешт із залогом 76 лямів гривень. Зараз суд пішов на перерву, а потім Я так розумію буде намагатися посадити ще чотирьох військових.

Так от.

Саджайте швидше, підори. У вас дуже мало часу. Такими темпами вам треба посадити всіх за пару місяців, бо потім в цих самих судах саджати почнуть уже вас.

Alex Noinets

Tags: Зеленский, Фейл
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments