Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Громадська дипломатія

Скріньте цей твіт або обводьте вчорашню дату червоним! Сьогоднішній день можна сміливо вважати початком захоплення планети Земля «Демсокирою»… тьху, нашого тісного співробітництва із закордонними українцями.

Але розпочнімо із символів. 30 років тому, 9 листопада 1989 року, впала Берлінська стіна – жахлива згадка про Радянський Союз. Її падіння було символом краху московської комуністичної ідеї на німецьких землях. І саме в цей день ми приїхали до Берліну, аби продовжити чудову традицію. Стіни руйнувати не збираємось, а от про російський вплив та Росію ми добряче подумаємо.

За столом із маскотом «Демсокири» – іграшковим демократичним тапіром – у пабі на набережній річки Шпрее зібралося більше двадцяти українців. Більшість знайома із діяльністю партії, але хтось прийшов і послухати нових людей, а хтось просто чув і захотів дізнатися більше. Декілька годин один із засновників організації, Юрій Гудименко, розказував про плани та відповідав на запитання. Але приїхав він не тільки з добре підвішеним язиком, але і з подарунком – німецько-українським прапором із гербом майбутньої організації – демократичною гуцульською сокирою, поєднаною з не менш демократичним німецьким моргенштерном.У Берліні ми розпочали довгий, проте потрібний процес просування наших праволіберальних ідей серед величезної української спільноти Німеччини. Зараз Німеччина, далі Франція чи Чехія, потім Британія, а звідти, можливо, за океан. Де будуть розумні патріотичні українці – там будемо й ми. Ми збираємось працювати в інтересах української діаспори та самих країн, де мешкають українці. Голодомор, війна з Росією, Крим, «Північний потік»… Повірте, є багато речей, за які можна зачепитися та допомогти батьківщині, змінивши ставлення іноземців та їхньої влади на нашу користь. У період, коли українське МЗС сподівається, що росіяни нас вкотре не надурять (хех), коли йдуть заяви, що серед чиновників-сепаратистів є хороші люди, а президент забув, що відповідає за міжнародні відносини, не залишається нічого іншого, як робити все самим. Можете називати це громадською дипломатією, якщо хочете.

А поки клуб прихильників «ДемСокири» планує офіційну реєстрацію і готується до найближчих акцій, ми чекаємо, хто ж буде наступним містом поза межами нашої країни. Нью-Йорк? Прага? Краков? Лондон? Демократичний Томагавк чи Демократичний Мйольнір?

Організовуйтеся. Спілкуйтеся. Дійте. Зростайте.

Ми допоможемо.

Ми – ваша Партія.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments