Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ІСТОРІЯ ОДНОГО КОМЕНТУ

(трагікомедія із кульмінацією)Дійові особи:

Давид Арахамія, він же David Braun – брехун та лицемір, за сумісництвом народний депутат, голова фракції «Слуга народу»
СБУ – середньовічний монстр, страшилка для Давида.
«АрселорМітал Кривий Ріг», в дитинстві «Криворіжсталь» – до дідька великий гірничо-металургійний комбінат, об’єкт жирного та несмішного тролінгу від СБУ.
«Запоріжсталь» – рядовий комбінат Ахметова, любить потролити легені мешканців Запоріжжя викидами в повітря, володар премії «Постачальник онкології» за всі можливі роки.
«Демократична Сокира» – відважні лицарі, за сюжетом та в принципі, люблять потролити всіх, хто не встиг втекти.

ЕКСПОЗИЦІЯ

Діло було в липні 2019 року божого.

Свіжозавезена прямісінько з телеекранів влада починає масово та безпощадно наводити порядки в країні. «А з чого б це нам почати?» – думає-гадає будь-який завзятий реформатор України. Його погляд спраглий до покращень, а руки так і тягнуться щось та й змінити, покарати когось, так, щоб всі побачили, що нова влада ні з ким не буде церемонитись! Нехай цим реформатором буде Іван Баканов, домовились. (*додається ще одна дійова особа*)

ЗАВ’ЯЗКА

Так-от цей реформатор-максималіст кидає свій хтивий реформаторський погляд на «АрселорМітал», що в Кривому Розі. Однак будь-який експерт або навіть автор реформаторських законів у цій країні знає: зміни неможливі без спеціалістів. У нашій ситуації все так і було. Тож одного прекрасного дня група реформаторів, одягнених у чорне з нашивками «СБУ» навідується на «АрселорМітал» з метою якнайшвидше здійснити реформу та покращити інвестиційний клімат. Як в окремо взятому регіоні, так і в цілому в Україні.

І у них це, чорт забирай, виходить. Цього разу реформи не забарились. «Арселор» у найкоротші терміни отримав позитивний висновок реформаторської комісії, в якому було зазначено, що вони погано використовують інвестиції. Разом із тим було заморожено інвестиційний проєкт на 150 мільйонів доларів та завдано збитків на кілька мільйонів. Втім, це дурниці та дрібниці. Найбільшим променем світлих реформаторських намірів стало порушення кримінальної справи за статтею 441 – «екоцид». Це важливо і треба запам‘ятати.

Країна та «Демократична Сокира», зокрема, у подиві спостерігають за економічним стрибком та ледве встигають порахувати гроші від майбутніх інвестицій, що наповнять бюджет середньостатистичного ОТГ в Центральній Україні. І якось у коментарях на фейсбуці (а саме під цим постом: https://www.facebook.com/david.braun.50951/posts/10206019654487869) випадково зустрічаються Марк Савчук, один зі спікерів партії на економічні теми, і власне Давид Арахамія, колишній бізнесмен, а нині – статечна людина, член парламенту, голова фракції монобільшості.

Між Савчуком та Арахамією в коментарях відбувається діалог приблизно такого характеру:

– А чи не здається вам, шановний пан Арахамія, що якось дивно виглядає, коли справу по екоциду порушують тільки по одному криворізькому заводу, а по наприклад ахметівським заводам не порушують? – іронічно питає уродженець Маріуполя Марк Савчук.

– А давай перевіримо! – каже у відповідь Давид Арахамія, який тупо не зрозумів, з ким веде діалог. – Ти піди збери 50 людей і напишіть заяви до СБУ по екоциду, а там і побачиш! Що, слабо? А? Ну от я так і думав!

Тут можна неозброєним оком побачити, як пан Арахамія припускається критичної помилки. Він, мабуть думав, що Марк – це просто звичайна людина з фейсбуку, в якої, звичайно, немає ані часу, ані бажання бігти до СБУ, ані, тим більше, п‘яти десятків людей.

Епік фейл, пане Арахамія. Ми – «Демсокира».

Ми просто зателефонували до Запоріжжя.

КУЛЬМІНАЦІЯ

«ЩО СЕРЙОЗНО ОТАК БЕРЕШ 50 ЛЮДЕЙ І ПИШЕШ В СБУ І ЗАВТРА ВОНИ ПРИХОДЯТЬ ДО АХМЕТОВА? ТА ТИ ДО БІСА ЖАРТУЄШ ДАВИДЕ НЕ МОЖЕ БУТИ ТАКОГО!!!», – щось подібне кричали запорізькі сокиряни у пошуках аркушів паперу та шаблонів заяв до СБУ. Для перевірки секрету Давіда Арахамії було обрано за суб’єкт експерименту завод «Запоріжсталь» Рината Ахметова, а вершителем паперового правосуддя став запорізький осередок «Демократичної Сокири» на чолі з Олександром Лебідем. І не підвели. І заяви до СБУ пішли. П‘ять… десять… п‘ятнадцять...

РОЗВ’ЯЗКА

У процесі подачі півсотні заяв про екоцид (та сама стаття 441, що й у «АрселорМітал») з боку Рината Леонідича Ахметова та його надсучасної «Запоріжсталі», нам почали приходити відповіді від Служби безпеки України. Зміст був приблизно такий: «це СБУ, ахахахаха, ти думав, що ми і Ахметова зараз нагнемо, наївний». А ще там збоку була вотермарка у вигляді тролфейсу Баканова, який нам прямо каже: «Це взагалі не наша компетенція, йдіть до поліції».

Ще раз. СБУ, яку очолює людина Зеленського, відкрила проти «АрселорМітал» провадження за статтею КК України «Екоцид». Ми запитали у нинішнього голови фракції Зеленського, чи готові вони підтвердити, що це не разова акція, не тиск на конкретний бізнес, не звичайний рекетирський набіг, якими «славиться» СБУ, а цей, як воно, системна робота правоохоронців на благо української економіки. Голова фракції Зеленського, захищаючи голову СБУ Зеленського, спробував взяти нас на «слабо» – напишіть, мовляв, заяви до СБУ на інший завод і дізнаєтесь. Ми написали. Нам сказали БЕЗ ЖОДНОЇ ПЕРЕВІРКИ, що ніякого екоциду завод Ахметова не робить, а якщо і робить, так то не екоцид, а забруднення повітря, а цим СБУ не займається, ідіть до чорта, в сенсі до Авакова. Усякі там заводи із їхніми викидами – не компетенція СБУ.

А З «АРСЕЛОРОМ» ЗНАЧИТЬ ВАША БУЛА КОМПЕТЕНЦІЯ?

Ми зробили все чітко за інструкцією Давіда Арахамії, голови найбільшої в Україні фракції евер. Організували 50 людей, почали писати заяви, чекаємо стрімких реформ в Ахметова, але нічого не відбувається. Виходить, Арахамія збрехав? Може, це як з історією про «проплачені» мітинги проти капітуляції? Чи не може ж такого бути?

НІКОЛИ Ж ТАКОГО НЕ БУЛО І ОСЬ ЗНОВУ.

Давид, намагаючись вигородити Баканова, фактично підтвердив, що у рейтингу «кошмарінг бізнес» Україна посідає дуже високу позицію, а в рейтингу брехунів сам Давид поза конкуренцією. Також зазначимо, що підприємства Ахметова, вочевидь, включили в список недоторканих в СБУ. Конкретніше Ринату Леонідовичу випала карта, яка дає йому +55 захисту від звинувачень в екоциді. А Запоріжжю, Маріуполю, Кам‘янському як завжди залишається лише дихати глибше.

Дякуємо, пане Арахамія, дуже дякуємо. Вітаємо збрехавши.

Від імені Партії,
Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Заміна Брюсу Віллісу

  Шановні, 24 листопада, тобто день тому, у світі сталася абсолютно непересічна подія. Департамент планетарного захисту NASA (є й такий, виявляється)…

 • Порнхабъ

  ...або як люди жили без інтернету. Будильник, 1908 рік.

 • От меня ничего не зависит (с)

  Процент людей в разных странах мира, верящих в то, что успех в жизни зависит от вещей, на которые они не могут повлиять.

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments