Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Все, що ви хотіли знати про Демсокиру і гроші, але боялися запитати

Хвилиночку уваги! На зв’язку знову «Демократична Сокира» і ми будемо говорити про гроші. Про ваші гроші.

Можливо, хтось щиро здивується, але «Демократична сокира» живе за порівняно невеликі гроші. Не те, щоб ми скаржились, навпаки – ми радіємо. Тому що ці гроші ваші, і організація, відповідно, теж ваша. Ба більше, усі гроші – прозорі як сльоза та чисті неначе гірське джерело.

Наших прихильників, можна навіть сказати – інвесторів, багато. Сотні та тисячі по всій Україні. І нам важливо, чого хочуть та що думають ці люди, які дали нам гроші. Для цього ми розробили додаток (хтось обіцяв е-демократію, а ми взяли і зробили, факін отрасль, ага). У нашому додатку все просто – донатиш, приходиш на акції, допомагаєш «Демсокирі» – і збільшуєш вагу голосу у голосуваннях. До твоєї думки обов’язково прислухаються – тому що рішення голосувань обов’язкові до виконання. Крапка. Ви даєте «Демсокирі» жити – ви і вирішуєте, куди «Демсокира» рухається. Це відкрито та прозоро, і ми б хотіли, щоб уся українська політика була такою. (Спойлер: до цього далеко, і якоюсь партією через смартфон окрім вас у країні керує хіба що Ігор Коломойський – своїми «слугами».)

Останнім часом ми провели силу-силенну акцій по всій країні, до нас приєдналось купа нових людей, ми відкрили кілька осередків та замахнулись навіть на закордонні представництва (принаймні, Гудименко вже за свої гроші взяв квитки до Берліну і каже, що їде у справах.) Ми впевнені, що в нас все вийде. Навіть якщо не з першого разу, як з РГК НАБУ, то з другого нас запам’ятають міцно та надовго. Окрім того, ми не припиняємо війну з Коломойським. На кону мільярди доларів США та фінансова стабільність країни. Загалом ми робимо те, що мають робити справжні партії – нічого надможливого. Просто виконуємо свою роботу.

Ми переконані, що політика неможлива без грошей. Часто це великі гроші, які йдуть на великі потреби. Ми виконали завдання щодо прозорості заведення грошей та управління організацією. У нас є додаток та щомісячні фінансові звіти. Втім, це не розв'язує проблеми наявності грошей, яких потрібно всі більше та більше.

Хмари згущуються та наступає ніч, довга та повна жахіть. Єдиним промінчиком світла є ваші донати. І нам потрібно їх ще більше. Донат на донаті помножений на донат. Чарівної скриньки з монетами немає. Донати – єдиний спосіб для партії лупати цю скалу. Купувати рекламні площини, друкувати плакати, сплачувати за зйомки шоу на YouTube, просуватися у соцмережах, і далі, далі, далі...

І насамперед – це важливо – нам потрібні системні гроші. Щомісячні платежі, щоб мати можливість планувати бюджети наперед. І у вас є для цього всі інструменти.

Додаток, через нього можна і керувати «Демсокирою», і робити донати: https://sokyra.party/ua/app

Або ж звичайний спосіб: https://donate.sokyra.party/ У цьому випадку вам необхідно зробити скріншот платежу та надіслати сюди: sokyra@sokyra.party. Так ви зможете заслужено збільшити вагу свого голосу.

Наразі в нас все. Пам’ятайте: ніч має бути світла та повна донатів.

Щиро ваша, і тільки ваша, «Демократична Сокира».

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments