Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Сокирники всіх країн єднайтеся!

Всім привіт, на зв'язку ваша улюблена партія і Юрій Гудименко персонально.

Є справа.

Так вже сталося, що наразі Україна як держава втрачає дипломатичні позиції у світі (і це я висловився дуже толерантно). Україна поступово втрачає зв'язок із ключовими західними партнерами, російська пропаганда вільно почуває себе у головах рядових німців, італійців, американців, чиновники та дипломати інших країн починають ще активніше використовувати кремлівські штампи і говорити відверто путінськими тезами. Наслідки ви бачите самі.

Що можна робити у цій ситуації?

З одного боку, "Демократична Сокира" тисне на владу всередині країни, і тут ми намагаємося витиснути з неї все, на що вистачає сил та ресурсів. З іншого боку, наші ресурси максимально зосереджені в Україні, а не за її межами. А проводити акції безпосередньо у Німеччині, США, Італії та інших країнах завжди не завадить. Згадайте тільки нещодавні історії з засудженим в Італії нацгвардійцем Марківим, з заявою американських конгресменів щодо полку "Азов", з ситауцією щодо визнання німецьким бундестагом Голодомору геноцидом, з дозволом Данії будувати "Північний потік 2" — і необхідність просвітницької роботи за кордоном стане очовидною. Як і необхідність мати інструмент тиску та лобіювання інтересів України.

Отже, час настав.

Ми виставили це питання на голосування у нашому партійному додатку і отримали підтвердження від 70,47% голосувальників. А рішення партійців треба виконувати. Тож, офіційно: ми починаємо створювати осередки і за межами України. І нам, звичайно, потрібні ви, бо ж ми знаємо, що нас читають українці із багатьох країн.

Що треба зробити, аби допомогти нам та країні?

Найпростіший перший крок: якщо ви мешкаєте чи часто буваєте за кордоном — знайдіть у своєму місті однодумців. Де б ви не були — у Нью-Йорку, Лісабоні, Варшаві — скоріш за все, там є наші прихильники, і ви серед них. Напишіть прямо зараз своє місто у коментарях і шукайте тих, хто написав те ж саме місто. Спишіться. Домовтеся випити кави чи чогось міцнішого. Це неважко, але важливо.

Крок другий: спробувати зробити акцію або доєднатися до неї. Вирогідно, ви у житті не робили нічого схожого на це, але насправді це неважко і досить цікаво. По всій Україні проводять акції проти капітуляції? У вас вже є однодумці, з якими можна вийти під українське посольство! У парламенті країни, де ви мешкаєте, розглядатиметься принципове для України питання? А чому б не роздати депутатам та перехожим листівки із інформацією про вірну позицію!

Крок третій: якщо вас досить багато (насправді достатньо і трьох людей), ось як у Берліні, де почалася робота над створенням першого закордонного осередку, то реєструйте організацію. Це вирішить багато питань, бо ж у різних країнах різні підходи до діяльності громадських та політичних організацій, і водночас офіційна реєстрація значно, у рази збільшить кількість інструментів для впливу на громадян та керівництво країни, у якій ви мешкаєте.

Ми, звичайно, допоможемо із кожним вашим кроком. Але головне — ваша активність і бажання, які досить важко замінити принаймні чимось.

Отже, поїхали. Живете за кордоном? Напишіть назву вашого міста та країни в коментарях.

І нехай палає вся планета.

Ваша партія

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • О "спасителе Днепра" и его театре

  Я смотрю, меньше чем за 20 часов после введения санкций, прямо-таки акробатика в информационном поле началась. Для зеленой паствы начали…

 • Сделай Фирташа беднее

  Завтра Демократична Сокира проведет митинг под Верховным Судом. Тема - температурные коэффициенты. Те кто читает Марка Савчука, уже не раз видели…

 • А знаете как в Италии отмечают 8 марта?

  Это рабочий день, хоть конечно, если у тебя есть сиськи, то мимоз тебе не избежать, только здесь мимозами торгуют не бабуси и предприимчивые…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments