Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Сокирники всіх країн єднайтеся!

Всім привіт, на зв'язку ваша улюблена партія і Юрій Гудименко персонально.

Є справа.

Так вже сталося, що наразі Україна як держава втрачає дипломатичні позиції у світі (і це я висловився дуже толерантно). Україна поступово втрачає зв'язок із ключовими західними партнерами, російська пропаганда вільно почуває себе у головах рядових німців, італійців, американців, чиновники та дипломати інших країн починають ще активніше використовувати кремлівські штампи і говорити відверто путінськими тезами. Наслідки ви бачите самі.

Що можна робити у цій ситуації?

З одного боку, "Демократична Сокира" тисне на владу всередині країни, і тут ми намагаємося витиснути з неї все, на що вистачає сил та ресурсів. З іншого боку, наші ресурси максимально зосереджені в Україні, а не за її межами. А проводити акції безпосередньо у Німеччині, США, Італії та інших країнах завжди не завадить. Згадайте тільки нещодавні історії з засудженим в Італії нацгвардійцем Марківим, з заявою американських конгресменів щодо полку "Азов", з ситауцією щодо визнання німецьким бундестагом Голодомору геноцидом, з дозволом Данії будувати "Північний потік 2" — і необхідність просвітницької роботи за кордоном стане очовидною. Як і необхідність мати інструмент тиску та лобіювання інтересів України.

Отже, час настав.

Ми виставили це питання на голосування у нашому партійному додатку і отримали підтвердження від 70,47% голосувальників. А рішення партійців треба виконувати. Тож, офіційно: ми починаємо створювати осередки і за межами України. І нам, звичайно, потрібні ви, бо ж ми знаємо, що нас читають українці із багатьох країн.

Що треба зробити, аби допомогти нам та країні?

Найпростіший перший крок: якщо ви мешкаєте чи часто буваєте за кордоном — знайдіть у своєму місті однодумців. Де б ви не були — у Нью-Йорку, Лісабоні, Варшаві — скоріш за все, там є наші прихильники, і ви серед них. Напишіть прямо зараз своє місто у коментарях і шукайте тих, хто написав те ж саме місто. Спишіться. Домовтеся випити кави чи чогось міцнішого. Це неважко, але важливо.

Крок другий: спробувати зробити акцію або доєднатися до неї. Вирогідно, ви у житті не робили нічого схожого на це, але насправді це неважко і досить цікаво. По всій Україні проводять акції проти капітуляції? У вас вже є однодумці, з якими можна вийти під українське посольство! У парламенті країни, де ви мешкаєте, розглядатиметься принципове для України питання? А чому б не роздати депутатам та перехожим листівки із інформацією про вірну позицію!

Крок третій: якщо вас досить багато (насправді достатньо і трьох людей), ось як у Берліні, де почалася робота над створенням першого закордонного осередку, то реєструйте організацію. Це вирішить багато питань, бо ж у різних країнах різні підходи до діяльності громадських та політичних організацій, і водночас офіційна реєстрація значно, у рази збільшить кількість інструментів для впливу на громадян та керівництво країни, у якій ви мешкаєте.

Ми, звичайно, допоможемо із кожним вашим кроком. Але головне — ваша активність і бажання, які досить важко замінити принаймні чимось.

Отже, поїхали. Живете за кордоном? Напишіть назву вашого міста та країни в коментарях.

І нехай палає вся планета.

Ваша партія

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments