Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Головне щоб йому жінка повірилаДля того, щоб розвіяти чутки про мою зоофілію, я привселюдно, чесно і відкрито трахнув козу.

Пане Богдане, так а в чому полягала провокація? В тому, що ви зробили вигляд, що домовлялися з повією, а насправді ви не домовлялися? Це була не повія, а ваш консультант із зовнішньої політики? Година 100 баксів, дві - 150, анал - табу? Чи колега-нардеп із вашої фракції?

Судячи з розцінок, це або була таки повія, або ваш колега по сесійній залі. Або одночасно.

Якщо суть провокації - в тому, щоб ви зганьбилися, то провокація вдалася не тоді, коли вашу переписку сфотографували, а тоді, коли ви виліпили оцю недолугу відмазку, яка жодним чином нічого не пояснює.

Ви, я чув, дипломат у нас? Ну, горе нам з такими дипломатами, якщо вони так ко унікацію ведуть - нам жопа. Жоопааа. Незважаючи на те, що анал - табу, нам тільки жопа і більше нічого.

Alex Noinets

Tags: Политика, Фейл
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments