Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Головне щоб йому жінка повірилаДля того, щоб розвіяти чутки про мою зоофілію, я привселюдно, чесно і відкрито трахнув козу.

Пане Богдане, так а в чому полягала провокація? В тому, що ви зробили вигляд, що домовлялися з повією, а насправді ви не домовлялися? Це була не повія, а ваш консультант із зовнішньої політики? Година 100 баксів, дві - 150, анал - табу? Чи колега-нардеп із вашої фракції?

Судячи з розцінок, це або була таки повія, або ваш колега по сесійній залі. Або одночасно.

Якщо суть провокації - в тому, щоб ви зганьбилися, то провокація вдалася не тоді, коли вашу переписку сфотографували, а тоді, коли ви виліпили оцю недолугу відмазку, яка жодним чином нічого не пояснює.

Ви, я чув, дипломат у нас? Ну, горе нам з такими дипломатами, якщо вони так ко унікацію ведуть - нам жопа. Жоопааа. Незважаючи на те, що анал - табу, нам тільки жопа і більше нічого.

Alex Noinets

Tags: Политика, Фейл
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments