Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дем Со Кир

Дорогі друзі, підписники, прихильники та просто перехожі громадяни України, яких занесло сюди випадково! Дозвольте урочисто прозвітувати про сьогоднішній не менш урочистий захід у столиці.

24 жовтня о 18:00 під Офісом Президента України партія «Демократична Сокира» офіційно зустріла лідера Корейської Народної Демократичної Республіки — Кім Чен Ина!Щоб отримати зорову насолоду від живого Сонцесяйного лідера (ми зараз не про Зеленського якщо що) на Банкову з’їхались десятки тисяч українців з усіх куточків держави. Однак північнокорейський лідер зумів прорватись крізь натовп прихильників які ось-ось і б заплакали, та виказав підтримку і повагу своєму колезі — Володимиру Зеленському, який вирішив відмовитись від своїх капіталістичних обіцянок про ринок землі.
«Ай гоу майне кляйне конячка ту биг маунтин он зе мун!» - відзначив Залізний всепереможний Полководець.«Замість того, щоб дозволяти продаж землі, я б запропонував товаришеві Зе Лен Скій припинити це розбазарювання ресурсів, не розмінюватись на дрібниці і перейти до вирощування тільки однієї культури. Як то кажуть в нашому народі, рис є всьому все», - переклав його Ігор Щедрін.

Великий лідер північнокорейського народу був вельми щедрий. І не лише подарував нам нагоду побачити себе на власні очі, а й, власне, рис. Володимир Зеленський у свою чергу подякував Кім Чен Ину за розумні поради, підтримку та північнокорейських економічних експертів, які консультуватимуть Уряд України щодо ринку землі. «Дякую, дуже дякую», - коротко наголосив Володимир Зеленський.---
А якщо серйозно, то сьогодні ми влаштували цю гумористичну сценку, щоб Володимир Зеленський не пішов шляхом Кім Чен Ина в питанні ринку землі. Та й у всіх інших питання теж — КНДР – не дуже хороший приклад для наслідування. Запам’ятайте це, діти. Але цього разу ми зосередились на насущному – на ринку землі. Він — єдина можливість привести в Україну великі інвестиції і зробити економічне диво, яким свого часу стала Польща. Це понад 80 мільярдів доларів потенціалу (за найбільш скромною оцінкою) лише прямих інвестицій. Це дороги, світло і інфраструктура сіл, це величезний поштовх до розвитку економіки, це можливість вкласти гроші для нас з вами.

І ми змусимо Зеленського зробити це, як би він не дорожив своїм рейтингом.

Змусимо зробити ринок вільним, по-справжньому вільним. А не риночком для жменьки українських олігархів, які просто обміняються грошима. Ні, друзі, так не вийде. Звичайний громадянин України виграє лише від грошей іноземців, від великих грошей багатих іноземців. Але щоб вони прийшли в країну пану Зе Лен Скі варто стати Володимиром Зеленським і не брати приклад з КНДР. Щоб український економічний сокіл розправив крила, не варто залишатись в компанії таких «економічних тигрів» як Таджикистан, Куба, Республіка Конго, Венесуела та КНДР.Ось, пане президенте. Робіть Україну привабливою для інвестицій, а не для Коломойського.

Ваша Партія.

(Фото: Фокус и Буквы)

Tags: ДемСокира, Зеленский, Коломойский, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments