?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Керуй ДемСокирою NowВДИХНУЛИ.
*слова про те, що всі довго чекали і нарешті дочекались*
ВИДИХНУЛИ.

Нарешті це можна робити офіційно. Ні, ми не про зброю і наркотики. Ми про управління партією. Вам не треба бути олігархом-чортом або кріпким господарником, щоб керувати політичною силою. Передусім потрібно бути хорошою людиною і мати смартфон.

Окей, не будемо довго тягнути. Сьогодні той день, коли ми можемо офіційно презентувати наш партійний додаток. Це така штука у телефоні, через яку кожен прихильник зможе реально впливати на політику партії.

GooglePlay та AppleStore

Додаток партії "Демократична Сокира" це унікальна в світі система партійного голосування у вашому смартфоні. Ви голосуєте тут і зараз і прийняті рішення стають офіційною позицією та реальними планами дій партії. Вам важко повірити? Знайте – нам теж.

Але всі голосування у додатку відбуваються відкрито і прозоро, кожен голос фіксується на блокчейні з відкритим доступом для уникнення фальсифікацій та контролю за результатами підрахунку голосів. Ось вам і е-партія.

Кожен прихильник партії може обирати головні напрямки діяльності партії, затверджувати ініціативи та програм, плани дій та протидій, впливати на склад керівництва «Демократичної Сокири» тощо. Більш докладно правила розписані всередині самого додатку.

Що ще може робити прихильник за допомогою додатку: голосувати за виключення з партії та за укладання союзів з іншими силами. Також можна коригувати реакцію партії на важливі події, законопроекти, ініціативи та зашквари влади, політичних сил та окремих фігур.

Наш партійний додаток – це інструмент прийняття рішень, а не профанація. Партія не зможе відмовитись виконувати те, що вирішено резолютивним голосуванням в Додатку. Ми зможемо власноруч керувати своєю політичною вагою та прокачувати власний партійний статус. Для цього тепер не потрібні валізи грошей чи впливовий батьком з впливовими знайомими.

Ваш Голос – пряма пропорція до вашого внеску в розвиток та діяльність партії. За участь у наших акціях, донати на розвиток, професійну та волонтерську допомогу вам нараховуються одиниці Ваги Голосу. Чим більше допомагаєш партії – тим більше впливу на неї маєш.

Якщо ти, шановний друже, вже здійснив певну вагому діяльність на користь партії, і можеш допомогти нам хоч якось в цьому пересвідчитися - будь ласка, пиши на sokyra@sokyra.party, зарахуємо тобі вагу голосу. Треба у вільній формі розповісти, скільки ти заробив талерів та за що - і їхній повний еквівалент буде зараховано у додатку.

В нас є приблизно місяць на те, щоб всі-всі активісти та донори “Демократичної Сокири” отримали свій внесок за весь час існування нашої організації з часу її оголошення. У цей період ми будемо проводити в основному консультативні голосування, а не резолютивні.

А тепер дивись. Країна переживає не найкращі часи. І одна з причин того: олігархічні партії, багато олігархічних партій, дууууже багато олігархічних партій. І прихильник олігархічних партій взагалі не має впливу на свою політсилу. Яким би наполегливим та працьовитим він не був. Що ми пропонуємо? Забудь про решту партій. Іди до нас. Ми не олігархи і це легко перевірити. Ти можеш долучатись і впливати на прийняття рішення і це легко зробити.

Як? Завантаж наш додаток.

Ваша Партія.

P.S. Якщо знайдеш глюки в нашому додатку - пиши на appmanager@sokyra.party. Розберемося. Помилок та багів ще дуже багато. Ми знаємо, що додаток поки що дуже недосконалий, але є правило: “Якщо тобі не соромно за першу версію твого продукту, то ти надто затягнув з релізом”.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 18 октября, 18:04
тю, так японцы это уже давно придумали - тамагочи называется.)))))))))))))))))))

mmyau_mmyau 18 октября, 18:10
Хотите, чтобы вами 73% управляли?
Очень странное решение

agent_gosdepa 18 октября, 18:19
Вот да, как будет осуществляться борьба с ботами?

ibigdan 18 октября, 18:51
там верификация по паспорту, ботов не будет.

ibigdan 18 октября, 18:55
1. голоса пользователей "скачал и всё" имеют слишком мало веса.

2. если пользователь хочет увеличить свой вес, то он должен поработать для общего блага: участвовать в акциях партии, распространять агитацию, вносить деньги и т.п.
но пользователь, который станет так делать - изначально не является 73%-м зелебобиком.
а если это будет "засланный казачок", то он по ходу дела перевоспитается :)
и вряд ли их будет много.

3. руководство партии будет следить за попытками "хакнуть систему" и вносить коррективы в правила.

coder_in_ua 18 октября, 18:26
зачем вы дали макаке смартфон?
хорошо хоть не тапир!

kartavyj 18 октября, 18:31
А шо тра зрабобить, щоб стати наці N2?

kartavyj 19 октября, 5:40
Та то ж з катедри Пана Професора. Лука.

Олександр Федорук 18 октября, 19:01
А ті дані, що я вносив рік тому на сайті не рахуються? Я чомусь вважав себе членом партії...

ibigdan 18 октября, 19:58
пока даже мои данные не считаются :)
говорят после верификации пользователей подтянется и реальный вес голоса.

alex_marochko 18 октября, 19:32
Сын случаем не участвовал в написании? :)

25 mb apk-шка, шо ж вы туда напихали, надо посмотреть... )

ibigdan 18 октября, 19:59
нет, он пока только учит яву под андроид.

lezginohohol 20 октября, 13:25
Я удивлен что в такой маленький размер умудрились блокчейн вставить.
А скорее всего писали на бесплатном кроссплатформенном Qt.

  • 1