Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дайте їм ще 100 днів

Дуже поважаю українських політиків за гострий розум та стратегічне мислення (насправді, ніт).

Спочатку потрібно у воюючій країні прийняти важливе безпекове рішення без будь-яких комунікацій із суспільством та виділити 10 хвилин на пояснення факту вже прийнятого рішення.

Потім по черзі публічно заявити про проплаченість деяких ветеранів. Важливо надати різні цифри (Зеленський – 1%, Арахамія – 5%) або не надати їх зовсім (Богдан).

Забезпечити стрімке зростання ВВП та залучення закордонних інвестицій шляхом закриття запланованого ринку землі для іноземців. Обов’язково покликати блогерів на зустріч з метою обговорення. (Увага: на зустрічі можливе прослуховування пісень гурту «Сокира Перуна»). (Увага 2: також можливе обговорення проблем приватизації ДП та відкату реформи держ служби).

Завдяки таким злагодженим зусиллям маємо наступне:
- падіння рейтингів президента, прем’єра та голови ВРУ приблизно на 7% у кожного за 1 місяць;
- багатотисячні мітинги по всій Україні;
- марафон з поясненнями на 14 годин, замість першої спроби все вирішити за 10 хвилин та заяв «журналістинєнужни»;
- купу публічних вибачень;
- уточнення нардепа від СН Бардіної, що ніякої імплементації так званої формули Штайнмайера протягом найближчого року не передбачається;
- фотосет президента в зоні АТО з найвеличнішою каскою у світі, яка чомусь не отримала світовий рекорд.

Шикарний результат.
Ми з такою єдиною лінією партії та віртуозною комунікацією всі реформи переможемо. Буде в нас і нижча комуналка, і +40% ВВП за 5 років, і бутерброд з червоною ікрою щодня і в кожний рот. Якщо хтось думає, що я радію цим подіям, то це не так. Можливо, пора вже не поспішати, а більш фахово підходити до проблем і працювати як з експертами, так і з суспільством?

Oleksii Krasnoshchokov

Tags: Зеленский, Ой всё!
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments