?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Шакал в овечій шкурі

Вчора українці вперше побачили хто такий Зеля. До того він був клоуном, потім його ховали, потім він говорив, але в основному у вигляді записаних звернень і деяких коментарів на вузькі теми.

Сьогодні він вирішив, що став настільки професійним, що може виходити і говорити годинами про все що завгодно, за межами теплих ванн.

І те що я побачив, мене трохи засмутило, бо я думав про нього трохи краще ніж виявилося сьогодні, думав він більш самостійний.

То ж висновки:

1) Брехня як релігія. Він бреше. Бреше постійно, бреше навіть там де не треба і вірить в це. Вірить навіть в те, де брехня побита фактами.

2) Лайкозалежність, оплескозалежність як релігія. Ця історія про світовий рекорд - це взагалі апогей пздєца. Це коли чувак в кріслі президента витрачає цілий день на балаган аби йому дали грамоту. Лайки, суспільна думка (не важливо чи правильна вона і хто її формує) визначають його світогляд. І це пздц, особливо на фоні інформаційної війни кремля, якій він не протистоїть.

3) Як наслідок це сформувало достатно викривлене уявлення справедливості. Справедливість - це тоді, коли більшість людей одобрює. І не важливо чи винувата людина чи ні, і не важливо чого ці люди одобрюють той же арешт (навіть якщо основною причиною є огидна пика). З таким світоглядом живуть багато людей, але це якийсь абсолютно дефектний світогляд для Гаранта Конституції.

4) В нього відсутня власна думка і навіть мінімальна здатність до аналізу. Його думка повністю сформована оточенням і це видно навіть по тих суперечностях які він викладає. Тому я не здивуюся, якщо чутки про жорсткі ігри за доступ "к тєлу" мають місце. Входиш в довіру - отримуєш реальну владу, як мінімум, в якомусь напрямку чи галузі.

5) Він слабкий. Йому всі заважають, всі мемасики проти нього робить Порошенко. Бідний, не заглядає в американську пресу, там теж Порошенко все захопив. Всі винуваті, він хароший.

6) В таких умовах, його не те, що до Хйла пускати не можна, а й навіть до Лукашенка. Зрештою, я в цьому переконався ще під час візиту в Польщу, де односторонні поступки з нашої сторони були трактовані ним як неймовірний прорив. Але тепер зважаючи на його повну несамостійність, важко й прогнозувати можливі результати.

7) Маріонетка як суть. Маріонетка оточення. Маріонетка лайків. Маріонетка рейтингів. Маріонетка Порошенка.
Звісно, Порошенко ним не управляє напряму.

Ним управляє ненависть до Порошенка, змагальництво з ним, ненависть оточення до Порошенка.

Оця маріонетковість, це прагнення оплесків, брехня самому собі - це дуже небезпечна фігня, яка може похоронити не тільки його, а й Україну.

І походу немає інших варіантів його тормозити в неправильних рішеннях як сильні реакції на події громадянського суспільства.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
niitro 11 октября, 16:04
бей бабу (Монику) молотом - будет баба золотом


а всё-таки, что если этого ёбаного попугайчика Коломойский держит в заложниках?

Edited at 2019-10-11 16:14 (UTC)

nadia_76 11 октября, 16:22
Даже если и так, нам что, пожалеть его?

niitro 11 октября, 16:46
нет, просто смысл пинать невменяемого клоуна? если пульт с батарейками лежит в других руках?

e_1_off 11 октября, 17:31

Да никто его не держит, кроме собственной ебанутости.


Знаете, кстати, как вычисляется ебанутость? ЧСВ/IQ. У зелупки один из высочайших в мире показателей, даже трампона, похоже, переплюнул. Может тоже книгу рекордов позвать?


Alexey Gitin 11 октября, 16:17
У меня одного ощущение, что монолог Голохвастова растянули на 14 часов? "Но… зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет!"!(с)

yizhack 11 октября, 16:52
Это гибрид Голохвастова, О.Бендера и Петрушки

kromrokot 11 октября, 16:57
Вот с О.Бендером не надо сравнивать, там максимум уровень Паниковского...

"…Все свои силы он положил на то, чтобы жить за счёт общества. Но общество не хотело, чтобы он жил за его счет. А вынести этого противоречия во взглядах Михаил Самуэлевич не мог, потому что имел вспыльчивый характер. И поэтому он умер."

yizhack 11 октября, 17:13
"Шахматная мысль, превратившая уездный город в столицу земного шара, превратится в прикладную науку и изобретет способы междупланетного сообщения. Из Васюков полетят сигналы на Марс, Юпитер и Нептун. Сообщение с Венерой сделается таким же легким, как переезд из Рыбинска в Ярославль. А там, как знать, может быть, лет через восемь в Васюках состоится первый в истории мироздания междупланетный шахматный турнир!" (с) а по моему есть немного )

dagrael 11 октября, 16:27
Панове, запрошую усіх діяти за простим алгоритмом (ящо хтось ще так не діє).
Якщо вам сподобався пост певного блогера, поширений ібігданом - спочатку ставте лайк ібігдану, бо він на це заслуговує через вдале поширення вдалої думки.
А тоді перейдіть за посиланням та поставте лайк блогеру - бо він на це заслуговує через вдале формулювання думки.

Конюктурщик

izhnets 11 октября, 17:26
В нього і гумор такий, і медіаконтент і світогляд.

dzhekachan 11 октября, 18:12
ето блять 'то ж' хужэе чьто би

dad_cats 12 октября, 6:18
Так глубокомысленно выражать общественное мнение может только гений на уровне Ли Куан Ю. Лудший камент, я счетаю.

niitro 11 октября, 22:06
https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp/posts/508539299981583?__tn__=-R

Мені випала честь додивитися останню частину перфоменсу. Замітаючи крихти і вимикаючи світло у редакції, можу сказати таке.
Ми були не праві, називаючи Зеленського поганим актором. Зеленський хороший актор. Можливо навіть геніальний, і я не здивуюся, якщо разом із дипломом від книги рекордів йому підженуть Оскара.

Зіграти тупого органічно дуже тяжко. Тяжче навіть ніж п’яного. І вже не важливо, чи ти сам розумний вдаєш тупого, який тупо грає тупого, чи ти тупий, і виступаєш у своєму рідному амплуа.
Для нас важливо розуміти, що Зеленський не є жертвою обставин, маріонеткою чи виконавцем чужої волі. Зеленський є повноцінним співучасником і співорганізатором злочинної схеми.

Він є частиною групи, яка швидко і технічно заблокувала усі важелі інституційного впливу на свою діяльність. Фактично, у державі більше немає легального механізму припинення корупційних діянь чи державної зради з боку найвищих посадових осіб.
Тому ті перли, якими щедро сипав Зеленський під час «марафону», слід сприймати виключно як димову завісу. Що саме ховається у диму? Що завгодно. Доки ми обговорюємо «привіт мертвим Бабиного Яру» чи «сир по 58 гривень», повз нашу увагу пройде мільярдна «компенсація» Коломойському за Приватбанк. Або виділення трьох мільярдів доларів на утримання «бюджетників» ордло. (До речі, ви в курсі, що саме таку суму росія щорічно виділяє на соціальну та бюджетну сферу Донбасу? Це не рахуючи прямих воєнних витрат, це тільки на чиновників).

Але ми відволіклися. Якщо вдати, що ми сприйняли сьогоднішнє дійство всерйоз, то слід виділити два аспекти.

По-перше, проведення такої тривалої прес-конференції є реакцією на акції протесту «Ні капітуляції» і спробою збити градус суспільної напруги. Наскільки це вийшло у Зеленського, побачимо у понеділок, 14 жовтня.

По-друге, глава держави власними руками і власним ротом поховав міжнародну коаліцію на підтримку України. Визнавши можливість втручання у американські вибори, він технічно перевів Україну у розряд кислотних, небезпечних і токсичних партнерів. Причому він це зробив свідомо, ретельно, повторивши кілька разів. Погодьтеся, є різниця між «я не можу сказати напевно, не знаю, може і втручалися» і «на мою думку, виходячи з наявної у мене інформації, такого втручання не було». У першому випадку – це визнання провини, у другому - реакція президента здорової людини на подібну ситуацію.
Не сумніваюся, що американські ЗМІ пережують і виплюнуть саме цей епізод «марафону». А завтра ми прокинемося у країні, яка буде відповідальною не тільки за збиття Боїнгу, але і за перемогу Трампа. А на відносно чистому клаптику нашої репутації висітиме табличка: «місце для навішування всіх собак.»

Просто пам’ятайте, що такі речі не робляться експромтом.

nickn1973 12 октября, 6:55
Давайте уже, наконец, называть вещи своими именами. В данном случае, одним-единственным словом: ХУЦПА!

Edited at 2019-10-12 07:46 (UTC)

  • 1