Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Щось Голос зовсім пропав

Перед парламентськими виборами прихильники партії "Голос", повторювали, що все буде добре, ніякої капітуляції, ніяких пінчуків, ми самі, всьо чікі-пікі.

30% адекватних львів'ян повелися на цю хйню.

І ще 3 дні тому партія Голос була проти розведення, але сьогодні раптом щось змінилося. Цікаво чому?

До вашої уваги допис одного з нардепів Голосу.І я прямо не знаю як здорова людина (якщо вона не зрадник) може таке написати:

1) Обстріли продовжуються до сьогодні, але давайте залишимо 15 тисячне місто на поліцію з пістолетами.

2) "Мешканці не проти відведення" - Які мешканці? Яким чином були опитані? Хто опитував? Які дані опитування? Що робити з тими, що проти? - Очевидно, що в кращому випадку "мешканці не проти" взялося з позавчорашнього мітингу сєпарів, до якого підходили виясняти думку колегія високопосадовців

3) "Відведення не буде відбуватися в чисте поле. Роботи по облаштуванню позицій вже почались" - Вже почались, означає, що станом на 9.10.2019 нових позицій ще немає. А куди влада збиралася відводити військових в запланований день 7.10.2019? І як після того, ти, нічого не вирішуючий, можеш гарантувати те що військових не відведуть в чисте поле?

4) Про тест для російський найманців... це просто пздц. Свята наївність.

5) Ніякого Дебальцева в поточних умовах виводу військ немає, людина просто не орієнтується в предметі, або ж відверто маніпулює.

Вибралисьте?

Mason Lemberg

Tags: Политика, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments