Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Замість висновків

Однозначно, поява прес-конференції Зеленського це маленька перемога журналістів та суспільства. Дотиснули. Адже Зеленський п‘ять місяців фактично не контактував з пресою, ба більше, ці «контакти» перетворювались на фарс: розіграні інтерв‘ю, записані для 1+1 ролики.

Добре. Це плюс якого добилось суспільство.

Проте, є кілька ключових «але».

ФОРМА.

Абсолютно безвідповідальна по відношенню до журналістів, експертів та громадян країни. Одні й ті ж питання по 10 разів. Одні й ті ж відповіді. Непотрібні запитання. Безликі відповіді. Раціональніше зробити прес-конференцію на 3-4 години з усіма 300 журналістами.

Фактично це було зроблено з одною метою: заговорити, втратити зміст, не дати виділити головне від побічного.

ЗМІСТ.

Чи почули ми щось нове? Абсолютно нічого. Жодної чіткої відповіді про «Приват», війну, вирішення ключових питань безпеки країни. Жодних реальних аргументів. Лише заговорювання.

Проте кожні 15 хвилин згадуються «попередникт»: «поганий Порошенко», «злочинна влада». Але найгірше що у свої меседжах Зеленський фактично звинуватив Майдан в підпорядкуванні Порошенку, таким чином намагаючись нав‘язати несамостійність десятків тисяч людей які приходять протестувати проти дій влади.

Чого варті фрази «Майдан робить мене слабкішим» чи «Війна почалася з мови».

ВИСНОВОК.

Прес-марафон скликаний лише з одною метою: відтермінувати повноцінне падіння рейтингів нової влади, яке вже є фактично неминучим. Закрити очі людей на постійні провали зовнішньої та внутрішньої політики. Закрити вуха людям за капітулянтський «план Штайнмаєма» та відведення військ.

Прес-конференція є типовим медійним відволікаючим маневром влади, продовженням серіалу «Слуга народу» в режимі реаліті-шоу для загальної маси населення.

Андрій Смолій

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Медиапиздота, Политика
Subscribe

 • Народное творчество

  Подборка безумных и/или прикольных скриншотов из соцсетй.

 • Коротко (спецвыпуск)

  а я играю на гармошке не потому что крокодил я просто в детстве в музыкалку ходил * * * олег на свингерской тусовке был неприятно поражён когда…

 • Коротко

  Думал написать пост, исполненный пассивной агрессии, но было бы ради кого напрягаться. * * * Стартап: пуховики для веганов на тополином пуху. * * *…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments