Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Платний мітинг проти платних мітингів

Статус: продано, лот недоступний.

9 жовтня ми провели перший в історії платний мітинг проти платних мітингів. Ви скажете: так було вже таке, при чому кілька разів. Але ми скажемо: ніт, таке вперше, тому що платила не партія мітингувальникам, а навпаки – ви віддавали грошики своїй партії.

Сьогодні під стіни Верховної Ради свої чесно зароблені гроші принесло понад сотня людей. Участь коштувала всього 50 гривень. А за 150 українських карбованців можна було погодувати вождів. За додаткові гроші можна було отримати прапор або плакат.

Що ми хотіли показати акцією? Наприклад те, що заяви Андрія Богдана щодо проплаченості недільного віче “Ні капітуляції!” дуже-дуже м'яко кажучи, хибні, а також присвятити свій виступ Віктору Медведчуку, Дмитру Святашу та іншим діячам, які мають гроші на найм студентів та бабусь, та думають, що це нормально. Ні, це дуже далеко від поняття "нормально" та поняття "демократія".

Про діяльність цих та інших особливо щедрих "людей" можна було дізнатись з виступів Юрія Гудименка та Антона Швеця. Опісля проплачені активісти здоров'ї людини рушили до будівлі Генпрокуратури, де найчастіше тусуються проплачені активісти курця. Зокрема, ті, яких купив Дмитро Святаш. Робить це він найчастіше за допомогою двох людей – Євгена Соляніка та Георгія Дорофєєва. Саме вони стояли за акціями проти Уляни Супрун, Валерії Гонтарєвої та інших українських діячів.

Але давайте не про погане. Учасники мали можливість купити квитки готівковим та безготівковим способом, тому що проплачена демократія має бути електронною та зручною. Квитки на мітинг мали різний рівень доступ. Так, наприклад, за право стояти з плакатом потрібно було доплатити ще 50 грн, а за можливість погодувати організаторів, як ми вже казали, 150.

Особливо шарму акції додало й те, що напередодні Святаш та його міньйони (господи, скільки можна про нього!) звинуватили "Демократичну Сокиру" в організації платних мітингів. Він збрехав – ми це зробили тільки зараз. І зробимо ще раз, якщо буде потрібно. Залишайтесь на зв'язку та тримайте 50 гривень під рукою, побачимось!Фото: Букви

Ваша партія

Tags: ДемСокира, Политика, Трололо
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments