Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що ж, котики, настав час старого доброго тролінгуДля початку під роздачу попадає Андрій Богдан, до речі у відставку, регіонал Дмитро Святаш, який нещодавно доколупався до «Демократичної Сокири», Віктор Медведчук, який виводив своїх провокаторів-студентів під Нацраду під час голосування за анулювання лицензії «Ньюзвану», і всі інші люди, які мають гроші на найм студентів та бабусь, але не мають гадки, яке місце у демократичній системі відведено купленим мітингам (спойлер: ніякого.)

Отже, партія «Демократична Сокира» проголошує перший в історії України офіційно платний мітинг. Але платити будемо не ми. Платити будете ви за право взяти участь у цій події!

Так. Вам не почулося. Це перший в історії мітинг з платним входом. І з квитками! І з плакатами за додаткову плату! І все це усього-навсього за 50 ваших гривень за годину! Коли іще вам робили таку чудову пропозицію? Дайте вгадаємо – взагалі ніколи! А для пенсіонерів знижка 50%! Платний, мати його, мітинг! Ти реально ще думаєш? Не думай!

Хапай свої грошенята і біжи до Верховної РадиСереда, 9 жовтня, о 19:00, вул.Інститутська 22.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →