?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Прическа под социализмСайгон, май 1975-го, крах Республики Вьетнам, триумф Вьетконга, победа "красных" северян над "белыми" южанами. Солдат армии Северного Вьетнама срезает с прохожего "западную", "американскую" причёску.

Сергей Куропов

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
bo_tales 4 октября, 17:26
Мммм... Прямо запах совка

1maksimus 4 октября, 17:43
По моему вонь совка.

greywildcat 4 октября, 17:30
Очень скоро эти ребята вторгнутся в Камбоджу (в ответ на нападения красных кхмеров), дадут звиздюлей сторонника Пола Пота и поставят своего сторонника Хенга Самрина (тоже сцуко красного кмера в прошлом).

А потом на Вьетнам нападет Китай и начнется первая социалистическая война, которая будет с перерывами длиться до конца 80-х.

Пиздец юморные ребята.

morbus_gallicus 4 октября, 17:40
\юморные ребята

скорее "заводные"

phobos_il 4 октября, 17:52
По сравнению с полпотовцами эти ребята просто образец толерантности и уважения к правам человека....надо же, голову вместе с западной прической мотыгой не отрубили...

lg_hater 5 октября, 0:31
Полпотівців дійсно не переплюнули. Але пішли від них недалеко. Знищували цілі селища до ноги.
Як от колись кількатисячне Хюе, де не залишили в живих жодного мешканця, навіть немовляти:Де комунізм, там завжди насильство, терор, концтабори, та масові вбивства. Жодного виключення в історії не було. А що якісь з комуняк перевершили колег по кількості трупів, а деякі не дотягли, то це чистісінька випадковість.

Ну а того хлопця з зачіскою, після стриження на камеру, напевно, разом з півмільоном інших сайгонцев, відправили до одного з концтаборів на півночі. І вийшов він звідти, якщо йому пощастило вижити, лише в 1986-му, хворий, і виснажений від непосильної праці та голоду. Як на мене, то краще б одразу голову відтяли, аніж волосся.

igorilla 5 октября, 13:44
не всех подряд все же, а только представителей эксплуататорских классов по спискам ну и тех, кто под руку подвернулся - их же оттуда выбили, все было расследовано

lg_hater 5 октября, 16:26
Єдиний експлуаторський клас у В'єтнамі від завершення японської окупації до приблизно 1995 – бойовики й чиновники маріонеткового режиму дядюшки Хо. А вбивали в Хюе не їх, а вони. Й "розслідували" теж вони. Не дивно, що власні злочини врешті виправдали, навісивши на жертв традиційні ярлики. Як москалі зараз борються з тероризмом на П.Кавказі: кого вбили, той і терорист.

Можна зрозуміти – хоча й не виправдати – скажімо, вбивства французьких священиків. Колонізатори, й все таке. Трохи складніше знищення хмонгів, що відмовилися вступати до лав терористів. Етнічна меншина, що нелояльна до окупантів, за що їх і понині гноблять. Але записування своїх же, в'єтмионгських немовлят до "експлуататорів", аби вбити їх разом з батьками, це нормальній людині в голову не вкладається.

pyton 4 октября, 18:06
В XX веке Вьетнам успешно воевал с Францией, США и Китаем.
Вообще по сути навалял трем Великим Державам.

qantumsatis 4 октября, 18:16
респект им, по всякому.
сделали невозможное

coder_in_ua 4 октября, 18:37
дебил штоле?
китай красножопіх там снабжал

lg_hater 4 октября, 22:34
Ага, давай ще "днр/лнр" респект вислови. Теж зробили неможливе. В той самий спосіб. Хіба що очі при цьому не мружили.

pyton 4 октября, 20:43
Ага, а с Китаем кто воевал?

lg_hater 4 октября, 22:18
Висловлюючися сучасною мовою, "люди, яки вирішують там певні питання". Ну, може тимчасово отримали в'єтнамське громадянство. Але потім більшість з них повернулася до совка. У мене в школі воєнрук був з тих іхтамнєтів. Орден там заробив.

pyton 4 октября, 23:16
Да нормально вьетнамцы воевали.

lg_hater 5 октября, 11:42
Можливо. Хоча американці не були аж надто в захваті від бойових якостей союзників. Читав спогади, де колишні учасники війни віддають належне їхньому патріотизму, завзятості, та ненависті до окупантів, але констатують, що бійці з них ніякі. Хоча, можливо, то саме американці не вміли їх навчати. Китайці на своїх наймитів на півночі, ніби не скаржилися. То ж хтозна, як воно направду.

Але той факт, що в'єтнамці врешті просрали свою країну, капітулювавши перед гібридними військами червоножопих, ніяк не доводить, ніби вони гарні вояки.

greywildcat 4 октября, 21:20
Что сука характерно, Японии они не сопротивлялись.

pyton 4 октября, 21:32
Ну тогда и государства не было

richter_wilfrid 5 октября, 7:56
Нет.Просто японцы воевали .А штатовцам и французам,приходилось оглядываться-а не нарушили ли мы что?И журналюги,ублюдки.Снимок помните,где бригадный генерал Лоан,казнит вьетконговца?Или,как северные,начали тетское наступление и получили по зубам,но сми все переврали.

lg_hater 5 октября, 19:34
До речі, автор того фото все життя розкаювався, що його опублікував. Казав, генерал вбив бандита з пістолета, а я вбив його з фотоапарата.

Вбив, не вбив, а от скалічив точно. Коли Лоан отримав поранення в ногу, персонал шпиталю відмовився надавати допомогу "вбивці". Згодом досвідчені люди пояснили дебілам, що страченого схопили зі зброєю просто серед трупів сімей в'єтнамських військових, включно з шістьма дітьми генералового найкращого побратима, і що падлюку було ідентифіковано, як ватажка терористичної групи, що займалася подібними вбивствами і раніше. Але час було втрачено, і кінцівку довелося ампутувати. А разом з ногою Лоана було позбавлено й можливості займатися головною справою життя, тобто боронити батьківщину.

Згодом це фото регулярно псувало життя героя в його вимушеній еміграції. Його ресторанчик лівацьких покидьки розмалювали образливими написами, йому погрожували й трощили майно. Й помер генерал від серцевого нападу під час чергового замаху.

Отака сумна історія. На жаль, серед шурнашлюх каяття трапляється дуже рідко. А псують життя іншим вони постійно.

pyton 7 октября, 12:18
Французы как то не очень внимание обращали.

lg_hater 4 октября, 22:25
Ага. Молодці шахтьори і трактористи. Багато зброї нарили в шахтах, коли це ще не було мейнстрімом. І всіх нею перемогли. Нє то, што нинєшнєє плємя. Багатирі, нє ви.

kingeugen 4 октября, 21:16
Типичная грызня между бандитами-самозванцами, захватывавшими власть. Гитлер со Сталиным тоже в своё время сцепились.

buratino_69 4 октября, 17:46
В моей школе завуч тож самое делала, 1983.

coder_in_ua 4 октября, 17:59
в конце 80х у директриссы не хватило яиц)

wild_west_lutik 4 октября, 18:42
а мог бы и по шее этими ножницами

kingeugen 4 октября, 21:18
Когда проигрываешь гражданскую войну или войну с бандитом-соседом, победившие бандиты могут с тобой устроить что захотят.

igorilla 5 октября, 13:46
Так выглядит поражение. Избегайте поражений

  • 1