?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

У вас диджитализация отклеиласьАнтон Павлюченко: Ещё один наглядный аргумент в пользу того что общество всегда двигает вперёд не аморфное большинство, а сплочённые группы пассионариев.

Большинству просто похуй. Общаюсь со сторонниками зе - они вообще не в курсе что происходит, проголосовали и пошли заниматься своими делами. Защищать свой выбор и рвать за него жопу? Это не про них.

Четырнадцать часов назад зезидент записал очередной искромётный скетч, который благодарная публика может оценить в режиме онлайн. Количество дизлайков почти в семь (!!) раз превышает количество лайков.

И поверьте, это видим не только мы. Если дойдёт до серьёзных потрясений, зезидент увидит перед собой массу озлобленных и крайне мотивированных людей. И их будет достаточно для того чтобы снести его к хуям.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vitaly Trots 4 октября, 10:55
Проблема в том, что на северо-восток от нас отличненько ебанувшаяся страна есть, которая в случае выноса Сопли не преминет "защитить права избирателей". Этих ублюдков кормить не надо - им бы "позащищать" кого-то. Буду жрать говно или не будут жрать вообще - но будут "защищать".

lg_hater 4 октября, 11:53
Саме зараз, коли в них з'явилося світло в кінці тунелю щодо санкцій? Коли потік недобудований, а те, що є, дозволили експлуатувати лише за умови українського транзиту? Хуйло, звісно, їбануте, але не настільки, аби обирати такий витончений спосіб самогубства. ІМНО, звісно. Не можна виключати, що хвороба прогресує, й про "ми потрапимо до раю, а ви просто здохнете" було не пустим трясінням повітря.

Але, хіба маємо вибір? Між гарантованим пиздецем, та дуже ймовірним, логічніше обирати варіант з більшою кількістю шансів вижити.

serp_ukrop 4 октября, 10:59
Много эмоций, страстный взгляд, игра интонациями и бровями, и постоянное «просто повірте».
Просто повірте, все буде Україна, говорит нам слуга урода.

dagrael 4 октября, 13:00
Мля, и чо я не верю, а?.. Вот же ж сука я порохоботская...

kapitanorgasmo 4 октября, 13:18
Все будет Донбасс, так тоже один товарищ вещал.

kingeugen 4 октября, 11:10
Поэтому так важно равное освещение политиков в СМИ. После Зе нужно показывать Пороха, который будет тут же его разрывать в пух и прах.

lg_hater 4 октября, 12:09
Зарано. Допоки хоча б в третини з 73% полуда з очей не впаде, ефект буде протилежним. Як у довлатовській байці про Бродського, що почувши про Євтушенка, начебто виступаючого проти колгоспів, відповів: "якщо він проти, тоді я – за".

ev_kram 4 октября, 11:34
йобане сцикло

sicheslavets 4 октября, 11:53
Я трошки розгублений. Кого зносити?
З Ригами все зрозуміло було - всіх. А тут. Гончарук ніби нормальний. Дубілет - міністр без портфелю. Макс Нефьодов також - лайк. Можна список, кого зносити, щоб у час Ч не переплутати?))

lg_hater 4 октября, 12:18
Ага. Особливо дебілет нормальний. Ви б ще сашу-стоматолога згадали. Й чорноволу-молодшому лайк поставили в 2010-му.

Нормальні, якщо такі серед новоригів направду є, самі від них відмежуються. Той же барига був міністром в уряді азірова, якщо пам'ятаєте. Й нічого, воно йому не завадило.

Олександр Борисенко 4 октября, 11:55
Вони навмисно провокують. Так забрехались обіцяючи все - всім, що далі вже не знають що робити. Їм тепер необхідний майдан як виправдання, щоб потім розвести руками та сказати "ну от бачите, ми старались а вони нам завадили". І типу вони такі всі в білому, війну зупинили, бідність побороли, а злі порохоботи на проплаченому майдані все їм поламали.
А так доведут країну до вибуху, втечуть до Росії, там перекантуються років зо п'ять, а коли в Україні все наладиться і зубожілий нарід на чергових демократичних виборах обере собі нового януковича - повернуться. Гарні спеціалісти з досвідом роботи потрібні завжди.

lg_hater 4 октября, 12:27
Можливо. Але з третім януковичем досить сумнівно. Хто полізе на ті граблі, маючи вже двох папірєдніків в ростові?

Ну й нова влада, маючи досвід двох попередніх реваншів, повинна буде второпати врешті, що мусить всіх потенційних януковичів знешкодити превентивно.

Андрей Березный 4 октября, 12:30
О! Тоже сходил анлайкнул. Пропорция держится, на каждых 100 соплепочитателей 1000 анлайков. Надо усилить прессинг

Edited at 2019-10-04 12:32 (UTC)

olma2000 4 октября, 14:58

Х.з., но зашел на сайт и обращение. А там коментят во всю и сам написал.


  • 1