?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Треба поговорити

Сьогодні о 20:00 поговоримо про вчора, про завтра, про післязавтра і так далі.Трансляція на ютубі


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
py_0_py 3 октября, 16:13
Бандеровцы!111 :)

piyavking 3 октября, 17:33
Капитан Очевидность с горечью констатирует, что ваш Зеленский - клоун.

Джон Ланкастер 3 октября, 19:11
Сокиряни - молодці.

megaporohobot 3 октября, 19:28
Я бы сказал, что они-наша надежда!

nega_tivist 3 октября, 21:20
Но скилл спикера не мешало бы прокачать.

100matolog 4 октября, 4:24
шановні, а я перепрошую, а як бути з тим що нещодавно саме орда (мордами нойнєця і бздухлія) обіцяла "падставіть ножку Пороху на парламентских"? І підставила, відбираючи голоси у представників ЄС на мажоритарці?
надати пруф?

Орда вам відповість стандартною для ситуації, коли вони обісралися, відмазкою: "ето нє пазіция партії, ета пазіция случайного чілавєка".

Але що скажете ви своїй совісті, шановні порохоботи, аплодуючи черговому висеру "случайного" ординця?
Окей, можете поаплодувати ординці Локацькій, бо саме вас вона назвала "шоблою тупорилою".


ibigdan 4 октября, 8:21
Шановний, нашо ви продовжуєте тягати минулорічні коменти? Більш свіжого компромату не знайшлось? :)

Коммент про "підніжку" Нойнець написав, коли фаворитами на президентських були Юля и Порох, і ми були впевнені, що Порох переможе і збирались йому в цьому допомогти.
Після перемоги Пороха, мали бути вибори в Раду, і от уже там ДемСокира збиралась повоювати з БПП за електорат.
При незмінності Президента, зовнішньої політики і курсу України - немає нічого поганого в тому, щоб замінити недолугу БПП, наполовину зібрану з пристосуванців, на ідеологічну ДемСокиру.
Такою була наша мета, нагадаю - рік тому, коли зелена пошесть ще не накрила країну.

Як і було заплановано, на президентських ДемСокира у особі кожного з вождів і більшості з членів партії агітувала за Порошенко з такою силою, що навряд чи будь-хто в інтернеті зміг охопити більше людей.
Але Порошенко все одно програв президентські вибори. В цьому немає ні краплі вини ДемСокири.

Після цього ДемСокира відмовилась іти на парламентськи вибори партією, у тому числі й для того, щоб не ставити підніжку "Європейській Солідарності" Порошенка. Бо на термінових виборах в них шанси були, а в Д7 - не було, отже наша участь лише б вкрала у них відсоток (привіт "Голосу").

Але про це ви не хочете згадувати :) Бо тоді ж не вийде бігати по коментам з фразою Нойнеця про "підніжку", яка давно не відповідає дійсності.

Edited at 2019-10-04 08:38 (UTC)

100matolog 4 октября, 8:55
Ігорю - при всій повазі до вас і вашої діяльності, це було.
Раз було і таке казав представник орди - де гарантія що цього не буде знову?

ibigdan 4 октября, 9:33
Чого саме не буде знову - політичної конкуренції?

Політична партія - це представництво окремої частки виборців, у випадку з Д7 - ліберально налаштованих. Партія створюється саме для того, щоб іти у владу, або контролювати владу. І у будь-якому разі партія буде відбирати голоси у інших партій, чий електорат частково співпадає.

Це працює саме так, і комент Нойнеця лише відображає об'єктивну реальність. Ви просите мене гарантувати, що реальність зміниться за вашим бажанням? Я не можу цього зробити.

Я можу лише гарантувати, що якщо реальність зміниться, і наприклад нам знову треба буде обирати між політичним майбутнім ДемСокири і ризиком зашкодити Україні - ми в першу чергу відстоюватимемо інтереси України. Як зробили це на парламентських виборах влітку.

Наші дії - недостатня гарантія? Хіба ми не доводимо раціональність нашими вчинками? І хіба наші вчинки не переважають деяку емоційність наших коментів?

  • 1