?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Є така традиція в українців: раз в кілька років збиратися на Майдані

... і давати владі копняка під зад. Так було в 2004, в 2013, і так може статися зараз. Якщо Зеленський не скористається останнім шансом та не усвідомить, що закінчує епоху України, а не всі ті епохи, які обіцяв перед виборами.

Самі дії президента та його найближчого оточення змусили нас вийти сьогодні на вулиці в багатьох містах України. Формула Штайнмайера і весь ажіотаж навколо неї, з усіма недомовленостями з боку влади та поступками російські стороні з боку тієї ж української влади дають підстави нам думати: "а чи дійсно ви працюєте на Україну, пане Зеленський?"

Сьогодні ми вийшли на Майдан, щоб показати: ми готові захистити Україну. Ми не зрадимо пам’ять тих, хто загинув за волю України, і не дамо владі здати незалежність, за яку воювали і перемагали.

Зараз настав час єднатись. Ці на перший погляд прості, але правильні слова, сказав на Майдані Юрій Гудименко.

"Немає сенсу вступати у суперечки, а є сенс усім проукраїнським силам стати пліч-о-пліч. Бо інакше будемо лежати поруч у могилі. Всі: націоналісти, праві ліберали, центристи – усі, хто за Україну і проти Росії".

Сьогодні за нашої участі було створено єдиний центр координації ветеранських, громадських та політичних рухів для того, аби протистояти капітуляцї разом.

На Майдані виступали ветерани, волонтери, політики та активісти з різних сил, частина з яких знаходяться між собою у конфлікті. Точніше, мабуть, знаходилась – до сьогодні. Витівка Януковича в листопаді 2013-го, як і заяви про формулу Штайнмайера зараз – це загрози, які нависають над нами та водночас поєднують усіх в спільний протест.

Ні, ми не прийшли на Майдан, щоб просто постояти і посвітити обличчями. Ми запропонували свої вимоги, які одноголосно підтримали, здається, всі, хто був на акції. Ці вимоги – до Банкової – місця, де сидить президент і куди ми всі направилися з Майдану. Там, на Банковій, (поки що) сидить людина, яка відповідає за суверенітет та безпеку. Які, на жаль, зараз під великою загрозою.

Наші вимоги такі:

1. Заборонити будь-який особливий правовий режим, що обмежить суверенітет України чи дію загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях.

2. Заборонити звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань, які чинили важкі злочини на території України. Заборонити бути обраними в органи влади для усіх членів незаконних збройних формувань чи колаборантських "адміністрацій".

3. Заборонити добровільну передачу під контроль незаконних збройних формувань, іноземних військ чи невстановлених бойовиків будь-яких населених пунктів на території України.

4. Заборонити утворення чи існування будь-яких недержавних чи регіональних збройних угруповань на території України.

5. Заборонити визнання виборів будь-якого формату на території України, яка (в тому числі увесь її адміністративний кордон) не перебуває під військовим та адміністративним контролем України.

Але коротко всі ці тези вміщувались у два слова: "Ні капітуляції".

Акція завершилася, але люди не розходилися. Принесли шини. Шини, які стали для політиків символом. Символом їх минущості за умови, коли вони йдуть не туди і не з тими. Простіше кажучи, шини – це попередження, що все може запалати.

Тисячі людей залишалися на Банковій ще декілька годин. І не лише там. Ми були в Запоріжжі, Львові, Чернівцях, Чернігові, Краматорську, Черкасах, Миколаєві, Дніпрі, Сумах та Харкові. Звіт про ці події буде завтра, але подякувати всім, хто прийшов, можна вже зараз.

І ми були не самі. Поряд з нами були партії та організації, які нам не подобаються, з якими у нас протилежні погляди на ряд питань. Проте на це можна закрити очі, коли йдеться про долю держави. Без жодних перебільшень та пафосу - сьогодні був важливий день, коли активна частина суспільства показала, що не хоче визнавати вбивць та колаборантів. Що не хоче узаконення агресії Росії її втручання у справи України. На превеликий жаль, президент та нинішня, вибачте за слово, політична еліта, мають певні, м'яко кажучи, розходження у цьому питання.

Але для цього ми вийшли на вулиці по всій країні. І будемо лупати сю скалу.

Тримайте сокири гострими, а розум – чистим.

Ваша Партія.

Фото: Стас Козлюк / «Тиждень»


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pasha_kiev_ua 3 октября, 8:58
А так называемых "проукраинских" ВО "Сволота" и иже с ними почему-то не видать было.

saracinua 3 октября, 9:29
так не заплатили же.... а нацжоны бесплатно не танцуют :)

bat_on 3 октября, 8:59
Братцы, откланиваюсь из этого блога, и - надеюсь - вообще из интернета месяцев на восемь или десять – работа. Хочу на прощание написать, что такое для меня Украина. Это – другая деревня. Мои предки – с самого юга Брянской области. И там как в старой рекламе про Вилла Рибо и Вилла Баджо – русская и украинская деревни через границу друг от друга, в двадцати километрах. В Донецке или Детройте быстро образуется «один народ», а в деревнях – нет. Триста лет они живут рядом, но не вместе. Нельзя сказать, что не смешиваются – моя крестная – украинка из соседней деревни, которая вышла в нашу деревню замуж. У нее до сих пор – похожий, но другой язык, не городской суржик, одинаковый от Харькова до Краснодара, а вот эти все «маленькие отличия». Потому что они – другие. Они, когда бьют кабана, делают кровяную колбасу, а мы жарим кровь с луком как угощение для гостей. Они вышивают и повседневную одежду, а мы только праздничную. Их молодожены вешают на дерево колесо для аиста, а мы нет – типа сами справимся. У них весной каждый сам пашет свой огород, а мы пашем друг другу по очереди. Они всегда настаивают самогон на ягодах, корках или чем-то еще, а мы больше следим за крепостью и чистотой перегонки. И вот это Us and Them во всем – триста лет, в двадцати километрах.
Короче, желаю вам на месте другой деревни – другую страну.

uasemperfidelis 3 октября, 10:54
Ты так ни хрена и не понял. Не ходи к нам, останешься живым.

euthanasepam 3 октября, 13:03
+1488

P. S.

Я стримався, нічого йому не писав і нікуди не посилав.

Edited at 2019-10-03 13:04 (UTC)

Андрей Березный 3 октября, 13:28
+1489
чота я такое яростное признание в любви мазохиста к этому блогу наверное прочитал, что аж ничего не понял, но присоединяюсь к предыдущим ораторам.

1n5ecto1d 4 октября, 7:21
Смерть кацапским оккупантам.

lilith_le_fairy 3 октября, 9:17
О том, что український виборець ох@ел вкрай и почему ему пора засунуть свой телевизор себе в жопу и начать думать.

В баталиях последних недель в качестве неоспоримого преимущества Пэти упоминают его дипломатические способности, коих его визави - мелкий обсос, корчащий из себя кандидата - начисто лишён. Разумеется, укушенные сериалом выборци сразу ставят этот факт под сомнение и требуют доказать, и тут у многих сторонников нашего Сивого Гетьмана язык отчего-то уходит в область жопы.

Так вот. Чтобы раскрыть этот вопрос алчущим знаний выборцям, нам нужно мысленно перенестись в какой-нибудь древний доисторический период. Например, в 2014 год.......
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3041235295947376&set=a.1954962254574691&type=3&theater

megaporohobot 3 октября, 10:15
прекрасно написано, жаль, что зебилы этого не прочтут и не услышат нигде

lilith_le_fairy 3 октября, 10:23
Ага. Там уже в комментариях пишут, что бред.

megaporohobot 3 октября, 9:29
Юрий- мой герой.

ban_derivets 3 октября, 10:28
Хех. Знову на Майдан... Стабільність, блять.

maxxim61 3 октября, 13:52
нахуя?
шоп на наступних виборах, їбанутий малороссоелесторат, який вже раніше вибирав і Кучму і овоча, вибрав собі замість зєльоної бубочки якусь фіолєтову хуйбочку?

1n5ecto1d 4 октября, 7:23
Так вони не бажають нового президента. Вони бажають, щоб ця курва працювала.

  • 1