Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Тікати нікуди, світ давно звихнувся

Насправді ця дівчинка - це не школярка з Швеції, яка виступила з емоційною промовою в ООН.Ця дівчина, її виступ і реакція на нього - це один з проявів деградації західної цивілізації.

Ні, не тому, що питання яке вона піднімала, питання екології є неважливим. Воно важливе.
А тому, що західне суспільство насправді дезорієнтоване, воно забуло що головне, що другорядне. Головне (наприклад, армія, оборона, сильна економіка, жорсткі міграційні норми) стає об'єктом клейміння, в той час коли другорядне, або зовсім неважливе підноситься в ранг надважливого. Або ж генеруються і лобіюються завідомо хибні і деструктивні для суспільства речі, які дадуть дуже негативні наслідки в майбутньому.

Власне, це ми й бачимо на прикладі цієї дівчини.
16-річка сикуха з ситої і благополучної країни театрально грає роль сіротінушки, в якої корпорації і уряди відібрали все: щасливе дитинство, майбутнє, женучись за казками про економічний розвиток.
І робить вона це в той момент, коли за 2000 км від неї гусня відбирає життя в її ровесників, коли там же гусня збиває боїнг, відібравши життя в 300 людей, в один момент. А ще за 2000 км її ровесників і міста, в яких вони живуть, рівняють з землею.
І робить вона це в той момент, коли більшість її ровесниць в південно-східній Азії та Африці мають вже по 2-3 дітей, яких вони не мають чим годувати... і цілі букети невиліковних хвороб, в тому числі венеричних.
І 16-річна сикуха називає казками економічний розвиток, в той час коли мільйони мільйони дітей по всьому світу не доживають до її віку, тому що банально не мають елементарного антибіотика і їжі.

Все те, що забезпечує її виживання, виживання західної цивілізації, вони знищують самі, самі атакують.
І приведе це до того, що її онуки будуть жити в Ісламській республіці "Швеція", доїти ослів і помирати від голоду, холоду і хвороб.
Тому, що західне суспільство продукувало хибні пріоритети і емпатію до такої сцянини в умовах справжніх загроз.

До чого це я? - Не ведіться на цю хйню, в будь-якому її прояві, не захищайте ефемерні цінності, які нічого не варті. Бо від цього залежить майбутнє ваших онуків.

Mason Lemberg

Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 60 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →