?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Діджірозпилізація

Час чудових історій безупинний. Один молодий президент придумав державу в смартфоні, щоб зменшити кількість всяких чиновників, які мучать громадян наданням послуг. Послуги в телефон засунути. Ок, намір супер, взялися виконувати. Але, видно, пороблено, і щоб тут не створювали, все одно виходить КПСС. Спочатку цілого віце-прем‘єра по темі призначили. Потім державне агентство з питань елекронного урядування підняли до статусу міністерства цифрової трансформації. Тут якраз всує згадати колегу Пинзеника, який казав - хочете щоб зникли яблука, створіть міністерство яблук. Але на тому не кінець. Сьогодні боротьбу з бюрократією добили потужним рішенням: новостворене цифрове міністерство на новий бюджетний рік запросило додаткові 26 мільйонів гривень, через збільшення штату міністерства з 75 чиновників до 225.

Вловили? Деталізую: нова влада щоб зменшити кількість чиновників, створила ціле міністерство, в якому кількість чиновників помножила на три. Такий тут турборежим з діджиталізацією намалювались. Нє ржать!

Volodymyr Ariev
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
nowhere_person 20 сентября, 16:55
Закон Паркинсона, бессердечная ты сука..

dzhekachan 20 сентября, 17:44
почькованье ибоъ


Edited at 2019-09-20 17:46 (UTC)

tank_ua 20 сентября, 17:47
минстеця 5 лет назад напоминает....

Дмитрий Адаменко 20 сентября, 20:25
Кстати, а ни у кого не завалялась штатка ОП, для сравнения со штаткой АП. интересно на сколько сократили аппарат президента. (например было"Гранична чисельність працівників Адміністрації Президента України затверджена у кількості 416 штатних одиниць" а в ОПе стало 624 шт. единицы - сократили на минус 50%))

  • 1