?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Наша улюблена рубрика «життя комах»

Але це ж нещодавно Сірожі, і всім іншим носіям білих, і вже тоді трішки засцяних, польт казали, що Порошенко - це єдиний, в кого буде хоча б теоретично мотивація закінчити і з Єфремовим, і з розстрілами на Майдані, і з вбивцями Гандзюк і з усіма іншими резонансними справами.

Що на другому терміні і з мінімальною перевагою він єдиний, хто мав би цю саму «політичну волю» і не мав би стримуючих факторів.

Але ні, ви нічого не розумієте, ви сектанти і порохоботи - відповідали вони в самому лайтовому варіанті.

Тому що вони були проти. Вони краще знали. І голосуючи проти - вони обирали молодих ригів, кєнтів Портнова і адвокатів Єфремова - ну що могло піти не так? Звісно, що ці чесні громадяни прямо почнуть з посадок Єфремова, не було ж ніяких сумнівів.

І зараз, коли їм вже остаточно і невідворотньо насцяли в очі, коли вже немає ніяких «кумів» в прокуратурі, коли є вже більшість всюди і можна зробити все, що завгодно - і робиться все, що завгодно, окрім власне відновлення справедливості.

Зараз вони, як завжди, ховають свої голови в пісок і кажуть про якісь «закони української політики», нібито закони Ньютона, які не подолати.

І це так показово, так, як і має бути. Просто дуже важко написати «ми обісрались» але оці несмішні жарти - воно ж насправді і є зізнанням, це і є довгоочікуване «обісрались» в їхньому виконанні.

Enjoy

Sergii Iesipov


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
roma_lg 20 сентября, 11:13
Тю. Мне уже заявили, что смотри до чего порох страну довёл. Все проголосовали за Зе!....

euthanasepam 20 сентября, 13:53
Я думаю, що Сірожу просто давно не пиздили. Цілющі пиздюлі можуть допомогти йому повернутися до реальності.

ban_derivets 21 сентября, 5:50
А ведь вроде не был идиотом.

proydisvit 21 сентября, 15:13
царь хароший баярі плахіє

  • 1