Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Затори у Києві визнали одними з найбільших у світі

Київ увійшов у двадцятку міст світу із найбільшими заторами. До часу поїздки столицею України у пікові години додаються надлишкові 30 хвилин.

Про це свідчать дані щорічного дослідження Traffic Index 2018 на сайті TomTom. У рейтинг увійшли 403 міста у 56 країнах світу.

Лідером рейтингу стали Мумбаї, рівень завантаженості доріг там експерти оцінюють у 65%. Друге та третє місця зайняли Богета (Колумбія) та Ліма (Перу). Обійшли Київ у рейтингу Санкт-Петербург, Московська область та Бухарест.

Останнє, 403 місце, у рейтингу відвели американському містечку Гай-Поінт у Північній Кароліні. Рівень заторів у ньому експерти оцінюють у 9%.Київ зайняв 13 місце з показником завантаженості доріг 46%. Це означає, що до часу поїздки в Київі додається 46% через затори. У порівнянні з 2017 роком цей показник збільшився на 2%.

Джерело

Tags: Жесть!, Интересное
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments