?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Коротко про житло для переселенців

Три роки "війни" з Міністром фінансів Олесандром Данилюком.

Четвертий рік - перемога Секретаря РНБО Олександра Данилюка.Георгій Тука


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
roma_lg 19 сентября, 10:08
Ибо нехуй халявы. Пиздуйте опять в свой лугандон.

зы
побегать бы данилюку по инстанциям со справкой переселенца....
когда тебе везде говорят, что справка переселенца не является пропиской а ТОЛЬКО она нужна, чтобы выдать документы

ззы я НИКАК не смог в привате поменять адрес прописки ... из за этого стопаются все переводы свифт из за границы.
недолюди херли...

Edited at 2019-09-19 10:14 (UTC)

euthanasepam 19 сентября, 10:11
Бабушка Бєня дуже зубожіла за часів Бариги, треба їй допомогти першій.

dimon_trigger 19 сентября, 10:27
ага - з Єфрємова знімають домашній арешт, а переселенцям кукіша.
з другого боку - повальна більшість переселенців - стопудівочка за саранчу голосувала.

ibigdan 19 сентября, 10:32
повальна більшість населення також, без поділу на категорії.

dimon_trigger 19 сентября, 11:08
ну в мене відчуття що ЗЕ-ко-манда сцить та сере в очі всім категоріям :)

lg_hater 19 сентября, 11:28
А ви опитування щодо стопудодовочки де й коли проводили?

Мій особистий досвід каже, що навпаки. Саме серед переселенців відсоток зєлебобіків найменший. Бо це друга, після атовців, категорія людей, що не з чужих розповідей знають, у який єдиний спосіб можна домовитися с Хуйлом про мир, зійтися посередині, й т.і.

Знаю парочку, що залюбки проголосували б за Шмарклю на ґрунті ненависті до Порошенка. Але до останнього їхні претензії здебільшого стосувалися саме "здачі територій", "хлопців-голих-босих", "мінських змов" й такого самого, аж до "він навмисне не хоче звільняти наші домівки". То ж Шмаркля, з її пацифізмом до середини Дніпра, тут однозначно не злітала.


dimon_trigger 19 сентября, 12:14
ну я теж знаю ряд людей з луганська що порохоботили і ващє.
але це не показник. це особисте оточення.
показник - мапа голосування. бо великі числа.

lg_hater 19 сентября, 16:16
А як ви по мапі переселенців виокремлюєте??? Вони ж розмазані тонким шаром від Мілового до Чорта, хіба що в облцентрах та столиці цей шар дещо грубший.

Я розумію, що особистий досвід не є репрезентативним, але іншої виборки просто не маю. А в ній саме "зазе" меньше, чим навіть за Вакарчука, чи за якогось, прости господи, смішка. За бойка, й то більше, серед ватних. Направду, саме в останнього друге, після ПОПа, місце. Але переважна більшість має те ж саме кредо, що й в мене: проголосував би за будь-кого з проукраїнських кандидатів, крім Пороха, якби такий знайшовся, хоча б один. То ж і голосували за нього, та за ЄС, як за раків на безрибї.

Власне, такий от "зазе" в моїй вибірці є лише один. Навмисне приїздив за нього голосувати з кацапщини, де заробітчанствує. Формально теж ТПО, хоча місце реєстрації відвідує лише час од часу. Ну, з ним все зрозуміло: Україна йому потрібна лише аби платила шахтарську пенсію, то ж малоросійський підеральний округ не годиться. Але й війна йому теж ні до чого, потрібне покращення відносин, неважливо за яку ціну. То ж Шмаркля для нього є ідеальним кандидатом. Є ще кілька липових переселенців, що направду живуть в окупації, та сподіваються, що буратінка їм полегшить умови отримання пенсій. Але усі вони, навіть за реальної можливості взяти участь у виборах, дупу від дивана відірвати полінились, то ж ці не рахуються.

Uladzimir Darozhka 19 сентября, 13:54
К сожалению, знаю людей-переселенцев, которые не то что за шмарклю - за Бойко в первом туре голосовали. И ничо, намана. Ну, про второй тур говорить, я думаю, не надо.

lg_hater 19 сентября, 16:31
Так, я теж таких знаю. Ватні на всю голову. Втікали не від узкава міра, а від обстрілів та злиднів. Проти ж того узкава міра, що в зомбоящику, на відміну від реального, нічого не мають. То ж і голосували за бойка-рабиновича, та за один з жопоблоків.

На другий тур переважна більшість з них тупо не пішла. А ті, що ходили, звісно, обирали менше зло. Й найсмішніше, що дехто вважав таким саме Порошенка, як зло вже знайоме та звичне. Тобто направду вони теж повірили, ніби Шмаркля може щось добре зробити для України, й не хотіли дати йому шансів.

Взагалі-то, в моїй персональній виборці жопоботи займають почесне друге місце, після порохоботів. А от питомі зєлєбобіки впевнено йдуть в ар'єграді.

  • 1