?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Питання по мінуванню моста

Є деякі питання, які, м'яко кажучи, мене турбують по мінуванню мосту і багато чого мені не подобається.

Сам підривник, якого назвали «бивший воєнний». Він служив в ССО, командиром радіостанції. Не беремо до уваги, що в нього нібито щось з головою. У нас у всіх щось з головою.

Чому він, за багато годин до вечірніх подій оголосив, що хоче підривати міст і себе, але нічого не видвинув? Бо кукуха поїхала? Так міг одразу і підірвати, раз не було нічого видвинуто.

Чому саме цей міст, щоб заблокувати найбільший трафік усього транспорту? Щоб зробити найбільший колапс - найбільше людей це зацепило, найбільший резонанс. Але ж стріха потекла, яка мотивація саме колапсу? Дівчина зрадила?

Усім відомо, що його пару місяців тому затримали і виймали вибухівку з патронами. Тобто, поліція уже затримала, забрала, і? Випустили, але найвірогідніше взяли «в оборот» - вічний принцип поліції, бо корисні довбойоби завжди треба.

З цієї теорії вже краще зрозуміло чому саме цей міст Метро.

Його конструкція не дозволяє бачити знизу, з будь якого берега, що саме коїться на середині. Ні на одному стрімі окрім голови одного з «спеців» до третини мосту нічого не було видно. Потім взагалі все зникло ніхто нічого не бачив.
Мінімум очей. Максимум колапсу трафіку.

БТР і КОЗАК. На одного озброєного карабіном терориста. Я ще розумію чому український прапор на БТРі був - щоб снайпера бачили вітер на мосту. Навіщо техніка? Якщо міст міг взірватись, зберегти від осколків кого?

Групу з 5 чоловік, що пішком на 300 метрів попереду? Але відповідь може бути в двох варіантах: для нагнітання важливості/показуха або існує якийсь протокол чи інструкція їх використання в таких випадках.

Це все може бути реально поїхавшою клепкою, але мозок бачить багато питань і одну дуже вигідну теорію, яка має право на існування:

Це було шоу від МВД, з використанням спеців, снайперів, собак, БТРів, катерів, які чекали саме сутінок для зменшення можливості побачити щось зайвим очам. Військового ССОшника заставили піти на цю роль на попередньому затриманні і вилучення боєприпасів. Ще тоді йому зробили «непригодність», щоб так і зараз пізніше його відпустити. Ніякі снайпери не стріляли, хоча могли це 100 разів зробити - це ж терорист, які перемовини, він може підірвати міст (наприклад ще повна машина вибухівки). До нього прийшла група і положила на землю, при цьому ніхто окрім тих пари десятків силовиків нічого так і не побачить.

В нинішній Україні і МВС під командуванням Авакова я більше схиляюсь до теорії шоу. Тому що він більше усіх і отримує в цій ситуації.

Плюс - показати ще раз, що ветерани небезпечні, а шум ветеранів навколо відведення військ на Донбасі - це шум неврівноважених воєнних.

От така теорія, малята. І ніхто не дізнається правди в найближчому часі, але нам своє робити і не дати відступити на своїй землі.

П.С. Про вимогу «ні капітуляції на Донбасі» не знаю хто запустив, але такої вимоги точно не було.

Сергій Місюра

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
megaporohobot 19 сентября, 7:02
Sergii Iesipov
2 год ·
Я ще додам - бо дуже легко казати «терорист» і йти собі далі.

Але версія, що чоловік на мосту був проти зливу України вже пролунала. І вже спонукала декого прокинутись від летаргічного сну.

Бо багато хто в цьому сні зараз перебуває. П‘ять років з мерцаючого телевізору йшов гіпноз про «Порошенко-корупція-вкрав мільярд-на крові». Що зараз виявляється повною маячнею, немає жодних слідів того мільярду, немає жодних перспективних справ по тій «страшній корупції». Але на це чомусь ніхто вже не звертає уваги, вже нікому не цікаво. Всі раптом стали поза політикою.

А крисолов продовжує свою пісню, але вже про «мир, перестали стріляти, формула штайнмаєра, все добре». І знову всі в літаргічному сні і в «великих сподіваннях на майбутнє».

Але це ж обман, наїбалово.

Бо з формулою штайнмаєра легалізовані рашістськи покидьки прийдуть у ваши міста. Рвати ваших дітей. І це не тільки кінець миру, це кінець вас, як Громадян, і України, як держави.

І я розумію людину, бійця, родом з окупованого Криму, який вже втратив свою Батьківщину, пішов воювати, захищати те, що залишилось, мене і вас захищав. І от він їде в своєму опелі і чує цю недолугу трактовку необережних висловлювань Пристайка, що «Україна приймає формулу» - і все. Він зупиняється посеред мосту і кричить. Це відчай.

І нехай мені зараз скажуть, що ні, що це він посварився з дівчиною, нехай він навіть сам відмовиться - я вже не повірю.

Я вірю у відчай. І це тільки початок.

Не можна ломати людей - люди вийдуть ломати вас.

Один вже вийшов і далі буде. Навіть якщо більшисть заколисає телевізор - занадто багато крові і горя, щоб всі забули.

Буде біда.

Тож дякую тобі, друже! Дякую, що не зміг мовчати.

Edited at 2019-09-19 09:23 (UTC)

копипастну сюда из первой темы о мосте)

tank_ua 19 сентября, 7:13
кароче, передайте бадоеву - уже лучше, чем парад, но все равно сырое говно. Мало воплей в сми, мало "брейкинг ньюз", никого не убили, ноль спецэффектов.

неплохой ход привинтить флаг на бтр, но момент проезда этой же машинки под ленточкой с попыткой ТРЕХ человек ее не порвать все испортил.

И после того как тело сдалось - под опорами моста не была замечена работница ртом с белой миской на голове - тут она была бы уместнее, чем 24 на майдане.

o_teren 19 сентября, 10:07
Теж якісь такі думки в голову вчора лізли: https://ibigdan.livejournal.com/24116344.html?thread=920425336#t920425336
Навіть якщо й справді там немає ніякої попередньої змови, то інформаційно з цього випадку на свою користь будуть вижимати по повній.

Виталий Кручинин 19 сентября, 10:58
В fb читал, у Янины в коментах, помойму, что перед происшествием "чёрт был с визитом у санта клауса" (ц).что бы это могло значить🤔

fun 19 сентября, 7:51
Опять конспирология :) Никто его с боеприпасами не задерживал, он сдал сам во время месячника, поэтому и был риск, что у него есть взрывчатка. И видео задержания выложили, никто от лишних глаз не прятал.

pyton 19 сентября, 8:00
Мне одному кажется что у "снайпера" не оптический прицел, а коллиматор?


Gitz Einik 19 сентября, 15:44
Это на случай появления "не тех" дронов )
Пишут, был сбит один. То ли для сценария, то ли конкурирующая фирма всё-таки влезла хз

izhnets 19 сентября, 9:04
Перекрыли один мост и Киев стал. Очевидно что трамвай не только зря убрали на левый берег, но и зря не развивают.

euthanasepam 19 сентября, 10:41
Там вже трохи ми це обговорювали:

https://bitter-onion.livejournal.com/2428864.html


Не читав попередні коменти. :)

Edited at 2019-09-19 10:43 (UTC)

  • 1