?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Витрати на відведення військ

ЗЕкоманда похвалилася, що розходи на нацбезпеку зростуть на 33,8 мільярди.

Але.

По ВСІХ статтях у силовиків розходи лишають такі самі як були. Враховуючи ціни – навіть зменшують. За винятком одної, фінансування РНБО збільшується у 158 разів – на 28 мільярдів грн.!

І це чого ж такого робитиме РНБО, чого раніше не робив Турчинов? Відколи в нас найважливішим питанням безпеки стала дупа Данилюка?Дмитро "Калинчук" Вовнянко


promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

А Васька слушает, да ест

tamplier9797 18 сентября, 15:21
Україна погодилась на «формулу Штайнмайєра» — голова МЗС

https://hromadske.ua/posts/ukrayina-pogodilas-na-formulu-shtajnmajyera-golova-mzs

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що дав згоду на застосування «формули Штайнмайєра» для врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасу.
Про це голова МЗС повідомив під час спільного засідання комітетів Верховної ради з питань європейської інтеграції та комітету у закордонних справах, передає кореспондент hromadske.

За словами Пристайка, він дав згоду на застосування «формули Штайнмайєра» під час зустрічі дипломатичних радників лідерів країн «нормандської четвірки» 2 вересня.

«Ми домовились про формулу Штайнмайєра і я дав згоду. Закон про особливий статус вступає в силу на момент проведення виборів, а остаточно вступає в силу після рішення БДІПЛ ОБСЄ про визнання результатів виборів», — сказав Пристайко.

Він наголосив, що у цій домовленості йдеться виключно про особливий статус окупованої частини Донбасу.

«Хочу наголосити — нічого, про що б більше домовились радники, більше нічого немає, жодних слів. Ні яким чином проводяться (вибори — ред.), ні хто, куди, перед ким, проведення під дулами автоматів чи в момент отримання контролю за кордоном. Нічого в наших домовленостях не було», — додав міністр.

Також глава МЗС наголосив, що вибори неможливі без забезпечення безпекових умов та контролю Україною за російсько-українським кордоном.

dbmann 18 сентября, 16:48
просто 28 миллиардов потребовал Штайнмайер за свою формулу.
Данилюк лично передаст деньги и чеки покажет.

  • 1